Üroloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Çelik’i kaybettik
Üroloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Çelik’i kaybettik
6 Nisan 2009 Pazartesi 12:26
Ünye eşraflarından Eski Belediye Zabıta Amirlerinden Merhum Avni Çelik’in oğlu, Gizem ve İrem Çelik kardeşlerin babaları, Ayşe Yılmaz, Naciye Çil, Arif Çelik, Ümit Çelik’in ağabeyi, THK Başkanı Osman Çelik’in kuzeni Üroloji Uzmanı Operatör Doktor İbrahim Çelik vefat etti.

İstanbul Üniversitesi Cerrah Paşa Tıp Fakültesi'nin ilk mezunlarından Bursa Çekirge Devlet Hastanesi hekimlerinden Üroloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Çelik son 3,5 yıldır rahatsız olduğu ve 20 günden bu yana tedavisinin devam ettiği Çekirge Devlet Hastanesi'nde 3 Nisan 2009 Cuma günü hakkın rahmetine kavuştu.

Aynı gün doğum yeri olan Ünye'ye getirilen Üroloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Çelik, 5 Nisan 2009 Pazar günü Ünye Merkez Büyük Cami'de öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıktaki aile kabristanlığında, ebediyete uğurlandı.

Ünye'nin renkli ve sevilen simalarından Merhum Avni Çelik'in 2'si kız 3'ü erkek toplam beş çocuğundan ikincisi olan, Üroloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Çelik evli ve İki kız çocuk babasıydı.ÜNYE Kent
YORUMLAR
Başlık : Başsağlığı Tarih : 6 Mart 2015 / Pazar Üye Adı :Haluk Barkan
Vefatını bu kadar geç ve tesadüfen öğrenmek üzüntümü daha da arttırdı. Kendisi 1989 yılında Bursa'da beni ameliyat etmişti. Kendisinden önce tam 5 yıl boyunca gittiğimiz hiç bir hekim böbreğimdeki taşı fark etmemişti. Allah rahmet eylesin.
Başlık : Başsağlığı Tarih : 21 Mart 2014 / Pazar Üye Adı :Fatma bedirli
22 sene önce hastasıydım beni ölümden kurtardı ibrahim beyin vefatını tesadüfen öğrendim allah rahmet eylesin ailesine sabırlar diliyorum...
Başlık : Mekanı cennet olsun Tarih : 22 Kasım 2013 / Pazar Üye Adı :Cahit Şahin
Öncelikle Rab'bim mekanını cennet eylesin.Vefatını ölümünden aşağı yukarı 4,5 yıl sonra tesadüfen öğrenmiş bulunmaktayım. 25 yıl önce muhterem ve nazik bir beyefendi olan İbrahim bey'in hastasıydım. Rab'bim binlerce kere razı olsun beni böbrek taşı illetinden 2 kere tedavi ederek kurtardı.Ailesine baş sağlığı diler; merhum İbrahim Bey'e Rab'bim den gani gani rahmet dilerim...
Başlık : TAZİYE Tarih : 7 Nisan 2009 / Pazar Üye Adı :OSMAN BAY
ALLAH Rahmet eylesin iyi bir insandı ve Ailesine sabırlar diliyorum.Mekanı CENNET olsun.
Başlık : vefat Tarih : 7 Nisan 2009 / Pazar Üye Adı :Hale Akin
Ailesinin basi sagolsun. Ben kendisini asagi yukari 28 sene oncesinden taniyorum. Tesadufen vefatini ogrendim cok uzuldum. Cok iyi bir insandi.