Erkek çocuk isteyenlere duyurulur…!
Erkek çocuk isteyenlere duyurulur…!
22 Haziran 2009 Pazartesi 07:49
Ünyeli Ziya Yıldırım, Libya’dan öğrendiği bir formülle doğacak olan bebeğin cinsiyetinin kız ya da erkek olmasını sağladığını iddia etti.
Bu yöntemle İnkurlu Ateş çiftinin 8 kızdan sonra bir erkek çocuklarının olduğunu iddia eden Yıldırım, ayrıca bildiği 200 çiftin de erkek çocuk sahibi olmasına yardımcı olduğunu söyledi.

1983 yılında Libya'ya iş için giden ve orada 27 ay çalışan Ünyeli Ziya Yıldırım (53), Libya'da çalıştığı yere yakın bir yerde olan kalabalık dikkatini çekince, ne kalabalığı diye yanaşıp sordu ve oradaki bir şeyhin, doğacak bebeklerin cinsiyetini belirlemede bazı formüller uyguladığını gördü ve bu formülleri öğrendi.

Kendisinin de oğlu olmadığı için formülü özellikle merak ettiğini belirten Yıldırım, “Benim de oğlum yoktu, şıhla görüştüm bilgi aldım.  Sonra bana bu formülü öğretti ve bu formülü hiçbir ücret almadan, hayrına insanlara uygulamamı istedi” dedi.

Ünye'ye döndükten sonra 1986 yılından bu yana bu formülü önce tanıdıklarına uyguladığını söyleyen Ziya Yıldırım, şunları anlattı: “Ünye'ye dönmeme yakın anneme mektup yazdım. Ablam ve halam sakın bebek yapmasınlar, dedim. Ben bir formül öğrendim Allahın izniyle oğullarımız olacak, dedim. İlk olarak ablama,  halama ve kendi eşime bu formülü denedim, 3'ümüzün de oğlu oldu. Sonra herkes duymaya başladı. Bildiğim 200 kişi var çocuğunun erkek olması için formülü uyguladık. 200 kişiden 4'ü kız oldu, ama onlar da benim onlara gösterdiğim yöntemi uygulamamıştı”

Yıldırım, kadının adet dönemine göre formülün uygulandığını, günlerin tek ya da çift olmasının, ayın ilk 15 ve son 15 gününün önemli olduğunu, bu dönemlere göre yöntemlerin farklı olduğunu söyleyerek, “ Kadının adet döneminin ilk gününü öğreniyorum. Ona göre çıkardığım takvime göre de çiftleri yönlendiriyorum. Her hangi bir ilaç kullanma olayı yok” dedi.

Ziya Yıldırım'ın uyguladığı formülü uygulayarak 8 kız çocuktan sonra bir erkek çocuk sahibi olduklarını söyleyen Davut – Ayşe Ateş çifti, İnkur'un Feziçakmak Mahallesi'nden. En küçüğü 4, en büyüğü 27 yaşında olan ve ikinci eşi Ayşe (37) Ateş'ten 2 kız olmak üzere 8 kız çocuğu sahibi olan Davut Ateş (48), “Ziya Yıldırım, benim köylüm. Ziya, geldi, bana anlattı formülü. Biz de bir deneyelim dedik. Başta inanmadık, ama sonucu öğrenince çok sevindik. Eşim şu an 7 aylık hamile ve oğlumuz olacak. Biz sadece verdiği formüle göre hareket ettik. Bir ilaç kullanmadık. Her hangi bir ücret karşılığı da bu işi yapmıyor” dedi.ÜNYE Kent
YORUMLAR
Başlık : bizde verin Tarih : 4 Ocak 2018 / Pazar Üye Adı :
Eeeee biz ederim verin bizde bilelim
Başlık : Niye nurdan yazmiyosunuz Tarih : 2 Ekim 2017 / Pazar Üye Adı :
Formülü yazın herkes bilsin
Başlık : Abicim bir cevap Tarih : 21 Mart 2017 / Pazar Üye Adı :Ali kara
Abi bu yöntemi bir aciklasan sana zahmet
Başlık : Erkek cocuk Tarih : 12 Şubat 2017 / Pazar Üye Adı :
Hocam yontemi banada verirmisiniz tesekkurler.05324463230
Başlık : Hocam erkek çocuk istiyorum olmuyor bir turlu Tarih : 9 Ocak 2017 / Pazar Üye Adı :Volkan Birben
bende erkek çocuk istiyorum ama olmuyor lütfen formülü benimle paylaşır mısınız şimdiden Allah razı olsun sizden saygilar 05414190016 whatsap tan da irtibata geçebilirsiniz
Başlık : Haber Tarih : 18 Eylül 2016 / Pazar Üye Adı :Neriman başça
O zaman neden paylaşmıyorsunuz
Başlık : erkekk Tarih : 18 Nisan 2016 / Pazar Üye Adı :yılmaz genç
selam ,bu yöntemi bize iletebilirmisiniz ?
Başlık : Erkek bebek Tarih : 11 Nisan 2016 / Pazar Üye Adı :Bebek
Slm hocam bizde bir erkek cocuk sahibi olmak istiyoruz allahin izniyle bizede formulu soylermisiniz tesekkurler
Başlık : bebek Tarih : 23 Mart 2016 / Pazar Üye Adı :
Selam, hocam bizim erkek çocuğu isteğimiz var bizde formülü verirmisiniz. Çok memnun olurum. Saygılarımla
Başlık : Erkek cocugu formülü Tarih : 5 Şubat 2016 / Pazar Üye Adı :Mehmet
Selam, okurken cok ilginc oldugunu düsündügümden ve hic bir ilac tedavisi kullanilmadan elde edilen basari harika. Bu yöntemi bana iletirseniz cok mutlu olurum. Yardiminiz icin tesekkür ederim. Saygilar
Başlık : erkek cocuk Tarih : 26 Ocak 2014 / Pazar Üye Adı :mehmet
hocam bizim erkek cocugumuz yok formulu bizede suyleseniz memnun kalırız tlf 05364399697 cagrı bıraksanız yeterli
Başlık : erkek bebek Tarih : 17 Aralık 2013 / Pazar Üye Adı :mehmet
hocam slm öncelikle benim erkek cocugum yok ne yapmalıyız sizden bi bilgi alsaydık cok iyi olurdu.