AK Parti İlçe Başkan adayı Tavlı’nın ilk mesajı ne oldu?
AK Parti İlçe Başkan adayı Tavlı’nın ilk mesajı ne oldu?
7 Mart 2018 Çarşamba 19:32
Adalet ve Kalkınma (AK) Partisi’nin Ünye’de 12 Mart 2018 Pazartesi günü yapılacak olan ilçe kongresi için parti Genel Merkezi tarafından Hüseyin Tavlı başkan adayı olarak seçildi.
AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, “Birlik ve beraberlik içinde arkadaşlarımızla birlikte Ünye ilçemize, yöremize hizmet etmek için tüm gücümüzü vereceğiz” diyerek partililere teşekkür etti.

Adalet ve Kalkınma (AK) Partisi Genel Merkezi, 12 Mart Pazartesi günü yapılacak olan Ünye İlçe Kongresi öncesi Hüseyin Tavlı, Mehmet Arslan, Erkan Koç ve Telat Tuncer'i görüşmek üzere Ankara'ya çağırdı. 7 Mart 2018 Çarşamba günü Ankara'da 4 aday adayıyla yapılan mülakatın ardından Hüseyin Tavlı'nın AK Parti Ünye İlçe Başkanlığına aday gösterileceği öğrenildi.

AK Parti Ünye İlçe Başkan adayı Hüseyin Tavlı, gazetemize yaptığı açıklamada, “Birlik ve beraberlik içinde arkadaşlarımızla birlikte Ünye ilçemize, yöremize hizmet etmek için tüm gücümüzü vereceğiz” diyerek partililere teşekkür etti.

Tavlı, Ankara dönüşünde basın mensuplarına detaylı açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendireceğini ifade etti. 

- AK Parti'nin Ünye'de kongre süreci -

AK Parti'nin kongre takvimini açıklamasının ardından Ünye'de 25 Şubat tarihinde gerçekleştirileceği açıklanan ve son dakika gelişmesiyle 12 Mart tarihine ertelenen AK Parti Ünye İlçe Kongresi öncesi temayül yoklaması yapılmış ve yoklamaya; Erkan Koç, Mustafa Fidan, Bekir Şimşek, Telat Tuncer, Mehmet Arslan, Hüseyin Tavlı, Mustafa Çakmakçı, Enver Bıçakcı, Hüseyin Şener ve İsmet Küçükoğlu katılmıştı.

 

Temayül yoklaması sonrası AK Parti Ünye İlçe Başkanlığı için isimleri geçen aday adaylarından Hüseyin Tavlı, Telat Tuncer, Mehmet Arslan ve İlçe Başkanı Arif Ergün'ün Yardımcısı Erkan Koç Ankara'ya mülakat için davet edilmiş, 7 Mart 2018 Çarşamba günü parti genel merkezinde yapılan mülakatın ardından Hüseyin Tavlı'nın Başkan adayı olduğu öğrenildi.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.