Ergün, görevi Tavlı’ya devretti
Ergün, görevi Tavlı’ya devretti
13 Mart 2018 Salı 19:13
Ünye’de 12 Mart 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilen AK Parti Ünye İlçe Kongresi’nin ardından görev devir telim töreni de gerçekleştirildi. Parti binasında yapılan devir teslim töreninde eski Başkan Arif Ergün görevini yeni Başkan Hüseyin Tavlı’ya devretti.

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, parti binasında eski ve yeni yöneticileriyle birlikte toplanarak devir teslim törenini gerçekleştirdi.

İlçede 12 Mart Pazartesi gerçekleştirilen kongre ile yönetime seçilen Hüseyin Tavlı ve ekibi, günün akşamında bayrağı Arif Ergün ve ekibinden devraldı.

Devir teslim töreninde AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, bugüne kadar gösterdiği gayret ve emeklerinden dolayı eski Başkan Arif Ergün'e teşekkür ederek çiçek takdim etti. Ergün ise yeni Başkan Tavlı'ya çiçek takdim ederek görevinde başarılar diledi.

-“Ben inanıyorum ki bu kadrolar işi götürecektir”-

Ergün, yeni yönetime başarılar dileyerek, şunları söyledi:

“Yeni yönetimimize ve Başkanımız Hüseyin kardeşime başarılar diliyorum. Biz bayrağı devrettik, bundan sonra siz götüreceksiniz. Ben inanıyorum ki bu kadrolar işi götürecektir. 2019 seçimleri bizler için çok önemli. Bütün tecrübe ve elimden gelen tüm gayretlerle sizlere yardımcı olacağız. Bu nöbet değişimleri olacak, nasıl ki dün arkadaşlarımızdan devraldıysak bugün de devrediyoruz. Burada ilelebet bir kişi oturmayacak. Muhakkak ki bu değişimler olacaktır. Hiçbir beis aranmasın, ben her zaman elimden gelen gayreti göstereceğim. Ordu'da Ünye'nin çok güzel bir adı var. Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ana kadememiz biz ilkleri hep yüksek puanlarla yaptık. Bu yüzden Ordu bölgesinin gözü her zaman bizde olur. Ben bu bayrağı en üstlere taşıyacağınıza inanıyorum.” dedi.

-“Sorumluluğun ne kadar ağır olduğunu biliyoruz”-

AK Parti Ünye İlçe Bakanı Hüseyin Tavlı, sorumluluklarının ağırlığını bildiklerini ifade ederek, hizmet yarışını devam ettireceklerini söyledi ve şu açıklamayı yaptı:

 

“AK Parti sadece Türkiye'de değil, dünyadaki bütün mazlumların umudu. Bunun bilinci içerisinde olarak aldığımız yükü ve sorumluluğun ne kadar ağır olduğunu biliyoruz. Allah bize bu sorumluluğun altında mahcup etmeden, başarıyla hedefimize ve partimize katkı yapmamız için yardımcı olsun. Yüce Allah bizi, bu görevi layık görenlere karşı mahcup etmez. Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Hizmet ederken, bölgede, ilçe de asla belli bir kesimin düşüncesiyle hareket eden, dikkate almayan değil, aksine her kesimi kucaklayan bir ekip olacağız. Sayın Başkanımız Arif Ergün'e de bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.