Terzilere ve kuaförlere
Terzilere ve kuaförlere "İYİ" gelecek
16 Mart 2018 Cuma 18:30
İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı ilçede başlattığı siyasi parti, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ziyaret ederek, terzilerin ve kuaförlerin sorunlarını dinledi.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na yaptığı ziyarette terziler ve kuaförlerin sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü konusunda gayret içerisinde olacaklarını söyledi.

-“Sıkıntılara yönelik program yapacağız”-

Partinin ilçe başkanı Demir,Ünye İlçe Teşkilatı'nın kuruluşunu tamamladıktan sonra il ve ilçe kongrelerini geride bırakarak kurumlarla tanışma çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.

Demir, "Resmi kurum ve kuruluşlarımızı, kamu kurum ve kuruluşlarımızı, odalarımızı, derneklerimizi ziyarete sıra geldi. Öncelikle odalarımız kanalıyla esnaflarımızın sıkıntıları nedir, görüş ve düşüncelerini dinlemek istiyoruz. Bu amaçla da buradayız. Ünye'de başkanı olmak, Odayı ayakta tutmak çok zor, bunu da biliyoruz. Sizinde görüşlerinizi aldıktan sonra bu sıkıntılara yönelik bir program yapma gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

-“Bizler her zaman siyasi partileri yanımızda hissetmek istiyoruz”-

 

Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf Odası Başkanı İsmet Çat, siyasi partileri her zaman yanlarında görmek istediklerini ifade ederek, “Bizler her zaman siyasi partileri yanımızda hissetmek istiyoruz. En azından bizi bırakmayan, önce gören bir siyasi partimiz olsun. Tabi ki var ama bir yere kadar oluyor, bir yerden sonra unutuluyor. İnşallah İYİ Parti olarak sizler halkın arasında, esnafın yanında olup destek verirsiniz. Bizde size destek vermiş oluruz. Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri adına sizlere ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.