“2019 Türk Milleti için sırat köprüsü olacak”
“2019 Türk Milleti için sırat köprüsü olacak”
17 Mart 2018 Cumartesi 17:25
İYİ Parti Ordu İl Başkanı Av. Tevfik Karabulut, “2019 Sadece bizim için değil, Türk milleti için bir sırat köprüsü. Ya geçeceğiz ya düşeceğiz. Biz geçmek istiyoruz.” dedi.

Yaklaşık bir ay önce gerçekleşen kongre ile Ordu İl Başkanlığı görevine seçilen İYİ Parti Ordu İl Başkanı Av. Tevfik Karabulut ve yönetim kurulu üyeleri kendilerine verdikleri destekten dolayı İYİ Parti Ünye ilçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundular.

-“Ya geçeceğiz ya düşeceğiz”-

Karabulut, durmadan yorulmadan çalışmak zorunda olduklarını ifade ederek, “Bundan sonra ki süreçte bize durmak, oturmak, yorulmak yok. 2019 sadece bizim için değil, Türk Milleti için bir sırat köprüsü. Ya geçeceğiz ya düşeceğiz. Biz geçmek istiyoruz. Bunun içinde hep birlikte çok yoğun bir çalışma yapacağız.” dedi.

-“Halka inelim”-

Kadınların ve gençlerin kendileri için vazgeçilmez olacağını belirten Karabulut, şunları söyledi:

“Her ilçede gençliği harekete geçirmek için gençlik komisyonları, gençlik temsilcileri oluşturarak bunun yanı sıra bir üye kayıt kampanyası ile halka inelim ve temmuz ayı sonuna kadar her ilçe en az kendi nüfusunun yüzde biri kadar üye hedefini gerçekleştirsin istiyoruz. Kadınlar ve gençler bizim mutlak vazgeçilmezlerimiz olacak. Çünkü biz kadınlar ve gençler alanında başarılı olduğumuz ölçüde, toplumsal tabanda başarılı olabiliriz. Bunları birlikte ve istişare yaparak yapacağız. Bir birimizin eksiğini söyleyeceğiz, hatalarımızı düşüreceğiz.”

 

İYİ Parti Ünye ilçe Başkanı Av. İrfan Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yolumuza heyecanla devam edeceğiz.” dedi. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.