Ünye, Cumhurbaşkanını karşılamaya hazırlanıyor
Ünye, Cumhurbaşkanını karşılamaya hazırlanıyor
20 Mart 2018 Salı 18:17
Ordu’da 24 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan AK Parti Ordu 6. Olağan Kongresine katılacak olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesi Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ile Ak Parti Başkanı Hüseyin Tavlı ve ilçe teşkilatı, muhtarlarla bir araya geldi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı; parti yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlarla Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi. Toplantıda, 24 Mart Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı AK Parti Ordu 6. Olağan Kongresi'ne katılmak isteyen vatandaşlar için mahallelerden araç kaldırılacağı ifade edildi.

- “Dik duruşa tüm Ordu olarak destek vereceğiz” -

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, programda yaptığı konuşmada, “Hayatını milletine ve devletine adamış olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, 24 Mart Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz 6. Olağan Kongremize teşrif edeceklerdir. Millete hizmet yolunda bu kutlu yürüyüşe devam için sizleri de o gün aramızda görmekten onur duyacağız. Durugöl Kapalı Spor Salonunda yapılacak kongremizde bizleri ve Sn. Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağınıza olan inancımız tamdır. Partimizin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ilimizde en iyi şekilde karşılamak ve ağırlamak için hepimize görev düşmekte. Vatandaşlarımızdan bizlere katılım konusunda yoğun talep var. Hep birlikte o gün Ordu'da olup liderimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Sadece birey olarak değil çevremizle birlikte Ordu'nun Cumhurbaşkanımızla birlikte dünyaya karşı dik duruşuna destek vermek adına orada olmaya davet ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 yılda 17. kez Ordu'ya gelmesine dikkat çeken Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, bunun Cumhurbaşkanımızın Ordu'dan ne kadar memnun olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledi.

“Ünye olarak Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız”

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye olarak üzerlerine düşeni en iyi şekilde yapacaklarını ifade ederek, “Vatandaşlarımız liderlerini görmek için can atıyor. Bizlerin sadece bunu sağlamak için aracı olmamız gerekiyor. Ünyeli vatandaşlarımızın Ordu'ya gidişlerini temin etmemiz gerekiyor. Bizim 85 mahallemiz var. Her bir mahallemizden araç doldurup Cumhurbaşkanımızı karşılamaya gideceğiz. Muhtarlarımızda bu çalışmayı yapacak. Bugünkü toplantımızın temel amacı bu. Sayın Cumhurbaşkanımız tabi ki bizden istemiyor ama onu ağırlamak ve uğurlamak memnuniyet göstergesi açısından önemli. Siyasetteki temel ölçü kitlelerin sizi karşılamasıdır. Onun için Ünye olarak biz üzerimize düşeni inşallah 24 Mart Cumartesi günü yapacağız.” diye konuştu.

-“AK Parti, milletin gönlünde taht kurmuş bir partidir”-

AK Parti'nin milletin partisi olduğunu vurgulayan Başkan Çamyar, “Ünye'miz her dönemde, her toplantının, her icraatın en iyisini yapma noktasında gayret sarf eden bir şehir. Birlik ve bütünlüğümüzü en üst seviyede olması gereken bir dönemi yaşıyoruz. 2019'a doğru emin adımlarla giderken, partimiz önce ilçe kongrelerine girmiş oldu. Ünye'mizde de yeni bir İlçe Başkanı yeni bir yönetim görevinin başına gelmiş oldu. Yeni seçilen AK Parti Ünye İlçe Başkanımız Hüseyin Tavlı ve yönetim kurulunu üyelerimizi tebrik ediyorum. AK Parti kişilere münhasır bir parti değildir. AK Parti kurumsal kimliği olan, geleceği hedefleyen 2071'e vizyon ve proje ortaya koyan onunla ilgili çalışmalar yürüten, milletin gönlünde taht kurmuş olan bir partidir. Onun için koltuklar baki değildir, önemli olan partinin kurumsal kimliğidir. Bu bir bayrak yarışıdır.” dedi.

 

Belediye Başkanı Ahmet Çamyar son olarak, belediyenin biten, devam eden ve proje aşamasında olan çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.