AK Parti Ünye’de Hüseyin Tavlı dedi

Adalet ve Kalkınma (AK) Partisi Genel Merkezi, 12 Mart Pazartesi günü yapılacak olan Ünye İlçe Kongresi öncesi Hüseyin Tavlı, Mehmet Arslan, Erkan Koç ve Telat Tuncer Ankara’ya çağrıldı.


Bugün Ankara’da yapılan görüşmelerin ardından Hüseyin Tavlı’nın, AK Parti Ünye İlçe Başkanlığına aday gösterileceği öğrenildi.


- AK Parti’nin Ünye’de kongre süreci -


25 Şubat tarihinde gerçekleştirileceği açıklanan ve son dakika gelişmesiyle 12 Mart tarihine ertelenen AK Parti Ünye İlçe Kongresi öncesi temayül yoklaması yapılmış ve yoklamaya; Erkan Koç, Mustafa Fidan, Bekir Şimşek, Telat Tuncer, Mehmet Arslan, Hüseyin Tavlı, Mustafa Çakmakçı, Enver Bıçakcı, Hüseyin Şener ve İsmet Küçükoğlu katılmıştı. Temayül yoklaması sonrası AK Parti Ünye İlçe Başkanlığı için isimleri geçen aday adaylarından Hüseyin Tavlı, Telat Tuncer, Mehmet Arslan ve İlçe Başkanı Arif Ergün’ün Yardımcısı Erkan Koç Ankara’ya mülakat için davet edilmiş, bugün mülakata girmişti.


 


12 Mart Pazartesi yapılacak olan ilçe kongresi öncesi, Ankara’ya çağrılan aday adayları arasından Hüseyin Tavlı öne çıkarak, partinin Ünye’deki aday ismi oldu.  

Bu Haber http://www.unyekent.com/arsiv/haber/print.php?haberno=54927 Adresinden 24.02.2020 Tarihinde Yazdırılmıştır.