5 Ocak 2009 Pazar
ARİF TAKICI
İnsaf
Suudi Arabistan dönüşü seyahat ettiğim otobüste bir çocuklu aileyle tanıştım. Neşeli bir aileydi. Beş yaşında çocukları vardı.

Filistin'deki sıkıntıları anlatmışlar, “Bu gün biz görmesek bile, bu çocuğumuz Filistin'in özgür olduğunu görecek inşallah” demişlerdi. Ürdün'de indiler, zira oradan Filistin'e geçeceklerdi. O aile çocuklarının özgür Filistin'de yaşayacağından ümitliydi. O çocuk şimdi ne yapıyor acaba…?

Ama bugün hala Filistin'in özgür olamadığını biliyorum. Çünkü Filistin'de  siyonizmin vicdansızlığı kol geziyor. Filistin ağlıyor. Çünkü Filistin; 20 kilometre eni, 40 kilometre boyu olan Gazze'de 1.5 milyon insanı sefalet içerisinde barındırmaya çalışıyor. Filistin'de çocuklar tanklara taş, tanklar ise çocuklara ve halka makineli tüfek kurşunu ve top atıyor.

Bu zulmü kim yapıyor? Siyonizm; yani Yahudi Milliyetçiliği! Peki neden, neye bu saldırganlığı yapıyor? Tahrip edilmiş ellerindeki Kabbala ve Tevrat kitabına göre! Diyeceksiniz ki orada öldürün mü diyor? Diyorum ki evet! Diyeceksiniz kanıtın ne? Diyorum ki Sanayi Sitesi'ndeki kitaplığımda Tevrat var ; çok açık şekilde orada yazıyor. Diyeceksiniz ki Dünya niye dur demiyor? Ha işte oraya bi bakalım! Değerli okurlarım, siyonizm ve Evangelistler işbirliği içerisindeler. Onun içinde, Amerika Başkanlığına zenci, ama Evangalist olan Obama'yı getirdiler. Obama'nın kınadığını duydunuz mu İsrail bombardımanını? Duyamazsınız! Obama'nın Başkan Yardımcısı Joe Biden diyor ki, “Anladım ki diyor, siyonist  olmak için Yahudi olmaya gerek yokmuş. Bu yüzden bende siyonisttim” Bakın dikkat ettiniz mi? Obama Beyeazsaray Genel Sekreterliği'ne Rahm Emanuelle isimli bir siyonisti getirmiş. Yani Obama, gönüllü bir abluka hayatına, yani siyonist ablukasına teslim olmuş. Yani kendi geleceğini Siyonist menfaatine kiralamış. Karşılığında da yıldızlı bir hayat yaşayacak. Obama Amerika derin devletine ve siyonizme hizmet edecek, Dünya barışına ise asla katkısı olmayacak.

Hey, sen; taş atma yavrucuğum, bak koca koca adamlar kızar kurşun yağdırır sana. Yüzlerine insan maskesi takmış acımasız batı sahip çıkmazlar yavrum size. Size batının sekreterliğini yapan satılmış Arap liderleri de sahip çıkmaz. Bakın Mehmet Akif ne diyor onlar için!

Tükürün maskeli vicdanına asrın Tükürün!Bu Haber 2092 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
BU YAZARIN DAHA ÖNCEKİ YAZILARI