26 Ocak 2009 Pazar 07:54
ARİF TAKICI
Olaylar
Amerika’da Yahudi lobisinin siyonizmin ve Amerika derin devletinin seçtirdiği OBAMA görevine başladı. Dilim iyi olur inşallah diyor. Aklım ise OBAMA’nın kendisini seçtirenlerin yörüngesinde biçilen rolü oynayacağını söylüyor.

OBAMA'nın İsrail'in yaptığı zulmü kınadığını duydunuz mu? Zatın görevlendirdiği genel sekreter bile Siyonist.

İsrail, şımarıklığını ve zulmünü bütün dünyanın gözü önünde yapıyor, Amerika'nın ve Avrupa'nın kılı bile kımıldamıyor! Niye yapıyor İsrail bu zulmü? Çünkü pergamberlerini bile dinlemeyen, hatta onları öldüren bir kavimdir Yahudiler. İsrail kurulduğundan beri Ortadoğu'da barış ve huzur hiç olmadı. Kendileri de huzur içinde yaşayamıyorlar. Böyle devam ederse, gerek İsrail de yaşayan, gerekse İsrail dışında yaşayan Yahudiler asla ve asla huzur içinde olamazlar. Zenginlikleri içinde, korku ve dehşetle birlikte yaşayıp giderler.

Peygamberleri bile öldüren bu millet çocuk katili bir orduya sahip. İsrail in tarihinde çok kanlı katliamlar var. Ama hiç biri şu son Gazze saldırısı gibi bütün dünyaya rağmen ve bütün dünyanın gözleri önünde gerçekleşmedi. Çocuk katili İsrail askerlerinin öldürdüğü Filistinli çocukların görüntüleri günlerdir televizyon ekranlarında yüreğimizi kanatıyor.

Düşünelim sevgili okurlarım, İsrail Filistinlilere bunları yapıyor da kendisi rahat mı yaşıyor, huzur içindeler mi? Öyle bir ülke düşünün ki, ne zaman neresinde, bir otobüs durağında veya bir alışveriş merkezinde, bir sinema veya konser salonunda bir canlı bomba patlama ihtimali olmasın! Filistinlilerin kanını akıttıkça İsrail'de rahat olmayacak.

Can acıtanın canı acır. Ev yıkanın evi yıkılır. RüzgAr eken fırtına biçer.

İsrail asla huzurlu bir devlet olmayacak. Sanılıyor mu ki, Filistinliler çocuklarını, eşlerini katleden Yahudileri affedecekler? Ölmüş analarının kanları üzerinde onların başında bekleyen Filistinli çocuklar intikam almayacaklar mı, İsrail düşmanı olarak yetişmeyecekler mi?

Ben de Kıbrıs savaşına katıldım, ben de Rum evlerinin arama operasyonlarına katıldım. Biz Rum çocuklarına korkmayın yavrum, size bir şey yapmayacağız, diyor, gülümsüyorduk. Bu İsrail'in yaptığı ne biçim savaş? Camileri, hastaneleri, okulları hatta BM temsilcilik binasını bile vuruyorlar. İsrail uluslararası mahkemede yargılanmalıdır…

Ülkemizde; dolayısıyla Ünye'mizde de bulunup sosyal faaliyet niteliğinde görülen, mason, rotary ve lions kulüplerinin Siyonizmle ilgili kuruluşlar olduğu, ancak buraya üye olan kardeşlerimizin çoğunlukla bunu bilmediği yönünde düşünceler vardır. Öyleyse bu kuruluşlara üye olan kardeşlerimizin bu kuruluşların tarihini ve nereden geldiğini araştırmaları, öğrenmeleri elzemdir. 

NOT: Pırıl pırıl Belediye Başkanı adaylarımız olan Ahmet ARPACIOĞLU, Harun REŞİT SEVER ve Nihat ŞEN kardeşlerimi kutluyor, başarılar diliyor, adaylıklarının kendiliklerine ve Ünye'mize hayırlı olmasını temenni ediyorum.Bu Haber 1599 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
BU YAZARIN DAHA ÖNCEKİ YAZILARI