19 Ağustos 2016 Pazar
ARİF TAKICI
Meğer Olay Buymuş

Çoğunuzun doğuda askerlik yapan yakınlarınızdan ya da komşunuzun çocuğundan duymuşluğu vardır… Ya hu PKK yakınımızda olduğu halde bırakın müdahale etmeyin diye emir geliyordu, değmiyorduk, aklımız bir türlü almıyordu, şeklinde anlattıklarını.

15 Temmuz darbe kalkışmasından çoğu şeytanca hainlikleri de anlamış olduk, bir musibetten bin nasihat çıkar deyimi manasına münhasır.

Hilal Kaplanın da köşesinde değindiği üzere, meğer hain FETOCU üniformalı teröristler PKK ile işbirliği yapıyorlarmış da, biz yıllarca bir şeylerden şüphelendik de, ancak gerçek, yakalanan FETO'cu şeytan üniformalıların (subay demeye dilim varmıyor)  itiraf etmeleri, ötmeleri ile ortaya çıktı.

    

Bakın üst düzey bir istihbarat yetkilisi olayı nasıl anlatıyor… Okuyun da ibret alın!

Geriye dönüp baktığımda olup bitenleri ancak şimdi anlamlandırabiliyorum.

İstihbarat kurumlarımız PKK'nın üst yönetim kadrosundaki hainleri son 2 yıldır çok yakından takip ediyor.

Bunların toplandıkları anda imhası için bir harekAt planlıyoruz. Fakat her seferinde bombalamadan yarım saat ya da bir saat önce bölgeden uzaklaşarak kurtuluyorlar. Defalarca kurtuldular. Bu bir tesadüf olamazdı.  Sonra karar verdik. Bu bilgiyi sadece Genel Kurmay Başkanı ve MİT Müsteşarı bilsin,  pilot da yoldayken öğrensin. Hedefleri, hain elebaşlarını bu şekilde etkisiz hale getirme kararı aldık.

Fakat yine başarılı olamadık. Yine bir şekilde haber aldılar ve bombalardan 10-15 dakika ile kurtuldular.

Şimdi anlıyoruz ki bu uçaklara istihbaratın verdiği hedefi işaretleyen, o noktayı pilotlara bildiren general maalesef FETO'cü çıktı.   

O general kim bili yormuşunuz? O General Marmaris'e Sayın Cumhurbaşkanımıza suikast planlayan

Ekibin başındaki  Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateşâ€¦. Meğer FETO'cüler PKK'nın üst kadrosuyla iş birliği içerisindeymiş.

Şimdi bu haberi akılda tutturacak bir başka hadiseye bakalım.  Üç Tuğgeneralin de aralarında bulunduğu 60 FETÖ'cü asker, darbenin başarısız olması ile birlikte, bu hainler Habur sınır kapısından Kuzey Irak'a geçerek Zaho'daki PKK'lı teröristlerce karşılanıp Kandildeki ana kampa görüldüler.  Adamların iltica ettiği yere bakın.

Peki, bunların Türkiye'den çıkarken kimden yardım aldıklarına gelince:

Hani darbenin gidişatını değiştiren kahraman Astsubay Ömer Halisdemir'in alnından vurduğu hain Özel Kuvvetler Birinci Tugay Komutanı Tuğgeneral Semih Terzi var ya, o haine bağlı Silopi'deki Özel Kuvvetler HarekAt üssündeki FETÖ'cü unsurlar yardım etmiş, Kuzey Irak'a kaçan alçak üniformalı hainlere.

Evet değerli okuyucularım… Hani inleri yerle bir ediliyor diye haberlerde izlediğimiz,  jetlerimizin bombardımanı var ya… Meğer bu hainlerce ya önceden terörist başlarına haber veriliyor kaçmaları sağlanıyormuş, ya da verilen koordinatların uzakları bombalanıyormuş.

Özal'ın ve Muhsin Yazıcı'nın ölümü, Uludere olayı, Hırank Dink cinayeti ve birçok şüpheli olaylar yeniden iyice incelenecektir. Millet bu şüpheli olayların aydınlanmasını bekliyor.

Hadi 17 Aralık olayına kadar aldananlara bir şey demiyoruz.

Şimdi, bu darbe işini bile Erdoğan yaptırdı diyenler, bu iş faso fiso…Bu bir tiyatro,  Milleti uyutuyorlar diyenler,  hala FETO hainine yakın duranlar için ne diyeceğiz?

A:Anlayamıyorlar,  onlar düşünce özürlü.

B: Onlara Allah hidayet ve akıl versin.

C: Onlarda Vatan haini.

Çoğaltabilir ya da bunlardan birini onaylayabilirsiniz!Bu Haber 554 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
BU YAZARIN DAHA ÖNCEKİ YAZILARI