24 Ekim 2016 Pazar
İSMAİL SARI
Tayyib’in Fendi, Dünyayı Yendi; Beşiktaş Da Napoliyi

Galibiyetin ön şartı, kendimize güven olduğunu bir kez daha öğrendik. Ciddiyet, samimiyet, dürüstlük, kendine güven, cesaret ve en önemlisi de toplum birliğini sağlayabilmek her güçlüğü yenmek için yeterli oluyor. Büyük Şair Mehmet Akif çok güzel özetlemiş:

 

Tefrika girmeden bir millete düşman giremez,

 

Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.

 

15 Temmuzun toplu vuran yürekleri, tankları sindirdi.

 

Sayın Cumhurbaşkanı'mızın, Suriye olayları ve Musul'u Daeş'ten kurtarma operasyonu için saf dışı bırakmak isteyen koalisyon ekibi karşısındaki dik duruşu ve korkusuzca rest çekmesi sonucu; ülkemizin sınır emniyeti, Suriye'de yaşayan soydaşlarımızı koruma ve mezhepsel kitle baskılarının önlenmesi konularında çok önemli sonuçlar almamızı sağlamıştır. Korkusuzca, “Biz de varız ve biz de olacağız; bizi saf dışı sayarsanız kendi plAnlarımızı uygulamaktan asla geri durmayız.” resti, kendi başına buyruk olan İngilizler, ABD liler ve AB li Hıristiyan birliğini ürkütmüştür. DAEŞ eşkiyasını da koyun sürüleri gibi kaçmak zorunda bırakmıştır. 15 Temmuz olayı, Sayın Cumhurbaşkanını yenilemez, ucuza harcanamaz Lider haline getirmiştir. Ve Musul koalisyonundaki kaçınılmaz yerini alan Türkiye, Ortadoğunun, “olmazsa olmaz” ülkesi olma ağırlığını dünyaya kabul ettirmiştir.

 

Beşiktaş ekibi de, sporsever insanlarımızın yıllardır, hararetle beklentilerini, Napoli takımını 3-2 lik bir skorla yenmiş olması neticesi sevince boğmuştur. Şenol Güneş ve ekibini kutluyoruz. Kendisine güvenen, takımına güvenen ve ekibi de kendisine güven duyan bir takımla başarabileceğini de spor sahasında görmüş olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Saygı, sevgi ve selamlarımla… Bu Haber 515 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
BU YAZARIN DAHA ÖNCEKİ YAZILARI