29 Ekim 2016 Pazar
ARİF TAKICI
AVUG

Daha önce paylaştığım üzere AVUG uzaylı bir dostumdur. Dünya da şimdilik sadece benimle iletişim

  Kuruyor.  Geçtiğimiz günlerde benimle iletişime geçti. Bu günkü yazımda yaptığımız görüşmeyi sizlerle paylaşmak istedim.

  Merhaba AVUG.

Merhaba Arif.

 Arif:  Dünya'ya yaptığın bu son ziyarette ne tür izlenimlerin oldu, benimle paylaşır mısın?

 AVUG: Tabi memnuniyetle. Önce şu pota'dan başlayayım.

Arif: AVUG ne potasından bahsediyorsun sen? Yoksa bizim Atatürk Okulu önünde yaptırdığımız basket sahasını mı anlatmak istiyorsun?

AVUG: Yok canım… Hani şu hainlik yapan… Neydi o?

Arif: Tamam, tamam.  Anladım… Sen Feto'yu anlatmak istiyorsun!

AVUG: Ha, tamam… İşte ondan bahsetmek istiyorum. Şimdi bu şahıs alınmış  ele, hain olarak hazırlanmış, yıllarca kullanma tarihi beklenmiş ve 15 Temmuzda kullanıma sürülmüş.

Bu virüslerin yıllarca devletin en mahrem yerlerine yerleşmeleri karşısındaki zafiyet ile ilgili olarak bizim gezegenimizde çok büyük bir şaşkınlık yaşanmakta olup, benden bu konuda geniş bir araştırma yapmamı istediler.

 Ayrıca Türk milletinin üstün cesaret ve kahramanlını da derinlemesine araştırıyorum.

Arif: Peki merak ettim… Yaptığın araştırmadan Milletimizin cesareti ile ilgili şimdi kısa bir ön bilgi ve izlenimlerini alabilir miyim senden?

  AVUG:  Tabi. Yaptığım araştırmaya göre siz tarihin derinliklerinden beri cesur ve kahraman milletmişsiniz.

 Arif: Bir iki örnek vererek bilgilendirir misin?

AVUG: Tabi…  Kırk kişi ile Çine kafa tutmuşsunuz. Dünyanın geniş bir coğrafyasında İmparatorluk kurmuş, şimdi üzerinde en az 20 tane devlet olan topraklara hükmetmişsiniz.

Birinci dünya savaşında Çanakkale'de birkaç metrelik siperler arasında karşıdan gelen ateşe aldırmadan hücuma kalkmışsınız. Kıbrıs savaşında tarlada karpuz yiyerek düşmana hücum eden askeriniz şaşkınlığa yol açmış.

 15 Temmuz darbesinde tankların üzerine yürüyerek, altına yatarak çılgınca cesaret göstermiş, gece meydanlarda sabaha kadar nöbet tutup sabah işe gitmişsiniz… Dünya da başkaca böyle bir millet olacağını düşünmüyorum.

Birde şu asalet kaydedilecek türden : 15 Temmuz gecesi Yeşilköy havaalanında karışıklığın arasında büfelerden su alıp içen kahramanlar daha sonraki gün gidip içtikleri suların paralarını satış yerlerine ödemişler.

 Arif: NASA ,Mars yolcusu kalmasın diye bir duyuru yayınladı. Mars'ta koloni kurmak için çiftçi,  mimar, teknisyenler aranıyormuş.

   Bu konuda düşüncelerini alabilir miyim?

AVUG: Bakın böyle bir şey gerçekleşirse en şanslı olacak siz Ünyelilersiniz, söyleyeyim!

Arif: Anlayamadım.

AVUG: Şimdi… Ünye ile Dünyayı tartmışlar, Ünye 250 gr fazla gelmiş.

 İşte bu durum diğer gezegenlerdekilerce çok benimseniyor. Bu bakımdan Mas'taki yerleşimlerde Ünye için Ünye büyüklüğünde toprak ayrılması ve Ünye ismiyle oraya gidecek Ünyelilere verilmesi düşünülüyor.

 Benim aldığım duyumlara göre, geçen yerel seçimlerde aday adayı olanlar gizliden gizliye Mars'ta kurulacak Ünye için şimdiden Belediye başkanı adayı olma hazırlığı yapıyorlarmış.

 Bunu duyan Ahmet Çamyar, ne olur ne olmaz, önümüzdeki seçimlerde burada risk olması ya da Mars'ta da daha uygun şartlar olma olasılığını değerlendirerek içten içe ön hazırlıklar yapıyormuş. Hatta AK PARTİ Genel Merkezi nezdinde ve Numan Bey ekseninde Mars adaylığı hususunda bazılarının adaylık kulisi yapmaya başladığı duyumları bile var.

  Levent Akçay'da şayet MARS'ta önümüzdeki seçimlere kadar Ünye kurulursa MARS'TAKİ Ünye'ye dair hem adaylığını açıklayacak, hem de MARS'TAKİ Ünye için kentsel ihya planını devreye sokacakmış.

 

  Ali Günaydın'ın da Mars'taki Ünye Belediye başkanlığı için Kılıçdaroğlu nezdinde kulis yapmaya başladığına yönelik söylentiler var. Bu Haber 597 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
BU YAZARIN DAHA ÖNCEKİ YAZILARI