Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye’nin lafa, makyaja değil, hizmete ihtiyacı var
Ünye’nin lafa, makyaja değil, hizmete ihtiyacı var
23 Aralık 2008 Salı 21:45
29 Mart seçimlerinde CHP’den belediye başkanlığı adaylığına kesin gözüyle bakılan Har. Müh. Harun Reşit Sever, Ünye’nin artık lafa, makyaja tahammülü kalmadığına dikkat çekerek, asıl hizmetleri alabilmek için çırpındığını söyledi. Sever açıklamasında, Ünye’ye yapılacak esas hizmetlerin vizyon sahibi belediye başkanları tarafından yapılabileceğine inandığını, bunun için ekip olarak yola çıktıklarını belirterek, “Maalesef Ünye’ye çok şey kaybettirildi” dedi.

Ünyeli Harita Mühendisi Harun Reşit Sever’in Cumhuriyet Halk Partisi’nden belediye başkanlığı adaylığına artık kesin gözüyle bakılıyor. Kendisiyle bu konuyu görüştüğümüz Sever, konu ile ilgili olarak duyulanların doğru olduğuna dikkat çekerek, önümüzdeki günlerde hem partisi, hem de kendisi tarafından ilgili açıklamanın yapılacağını söyledi.

Üniversiteyi bitirdikten sonra İsmail Cerrahoğlu döneminde, askerliğe gidene kadar Ünye Belediyesi’nde çalıştığını dile getiren Harun Reşit Sever, daha sonra da Ankara Belediyesi’nin Dikmen Vadisi projesinde görev aldığını, buralarda belediyeciliğin esas itibariyle makyajlama ve lafın ötesinde bir iş olduğunu belirterek, gerçek belediyeciliğin o kentte yaşayanların bu günden yarına, uzun vadede yaşam standartlarının doğru planlamasıyla alakalı bir hizmet olduğuna işaret etti.

Ünye’nin doğal olarak çok güzel bir şehir olduğu halde, bırakın bu güzelliğe güzellik katmayı geçen zaman içinde çok şey kaybettirildiğine dikkat çeken Sever, Ünye’nin artık kaybeden değil, hakkettiği hizmeti alması gereken bir kent olduğunu söyledi.

Adaylığının açıklanması ile birlikte Ünye için tasarladığı projelerini kamuoyuyla paylaşacağını dile getiren Harun R. Sever, Ünye’nin öyle lafta değil, ayağı yere basan, çok ciddi projelere ihtiyacının bulunduğunu belirtti.ÜNYE Kent
YORUMLAR
Başlık : olumlu Tarih : 7 Ocak 2009 / Pazar Üye Adı :tevrat karay?ld?z
ismini yeni duydum.hakkında çok iyi şeyler söylendi.bakalım
Başlık : İyi bir insan Tarih : 6 Ocak 2009 / Pazar Üye Adı :Nevide BEKEN
Belediye Başkanı olmasını cani gönülden istiyorum. Ünyeye renk katacak başarılı birisi olduğuna inandığım için.
Başlık : İdeal Tarih : 6 Ocak 2009 / Pazar Üye Adı :mükerrem y?ld?r?m
Proje insanı olduğunu duydum. Bence Ünye için kazançtır.
Başlık : güzel günler Tarih : 4 Ocak 2009 / Pazar Üye Adı :irfan gündüz
CHP bu yılki kadrosuyla iyi bir grafik çizicek gibi..Yolunuz açık olsun
Başlık : aranan kan bulundu Tarih : 3 Ocak 2009 / Pazar Üye Adı :yusuf parlak
Ünye nihayet aradığı belediye başkanını buldu, Şehircilik,planlama,alt yapı,üst yapı,çevre düzenlemesi vs. saymakla bitmeyecek bir projeler yulun açık olsun Harun REŞİT SEVER..Yusuf PARLAK