Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Bekir Cerrahoğlu listesiz başkan adayı…
Bekir Cerrahoğlu listesiz başkan adayı…
14 Ocak 2009 Çarşamba 11:38
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası kongresinde bütün gruplarda liste çıkarmayıp, sadece kendi grubunda liste çıkartarak başkanlığa aday olduğunu belirten eski başkanlardan Bekir Cerrahoğlu, mevcut yönetimin başarısızlığı karşısında yeniden aday olduğunu dile getirdi.

07 Şubat 2009 Cumartesi günü Ünye Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılacak kongrede mevcut başkan İsmail Hakkı Kara, eski ÜTSO Meclis başkanlarından Hasan Şimşek’ten sonra eski başkanlardan Bekir Cerrahoğlu da başkan adayı olduğunu açıkladı.

Diğer bütün gruplardan liste çıkarmaya ihtiyaç duymadığını, hangi listeden olursa olsun seçilen her esnaf arkadaşıyla çalışabileceğini dile getiren eski ÜTSO Başkanı Bekir Cerrahoğlu, “Kendi grubumda liste yaptım. Bu grupta seçildikten sonra diğer gruplardan seçilen arkadaşların da desteğiyle yeniden başkan olmak istiyorum. Niye başkan omluk istiyorum? Çünkü 9 yıldır iş başında olan bu yönetim başarısızdır ve oda üyeleri lehine hizmet üretememektedir. “diyerek, bu nedenle başkanlığa aday olduğunu dile getirdi.

Şu anda ÜTSO için yapılan Oda binası arsasının kendi başkanlığı sırasında, eski Oda başkanlarından Merhum Mevlüt Kabayel’in aldığı arsanın satışından doğan para, bir miktar Oda’nın parası ve dönemin Sanayi ve Ticaret Bakanı Şükrü Yürür’ün katkılarıyla alındığını belirten Cerrahoğlu, “Bina işte bu arsa üzerine yapılıyor. Hiç bunu dile getirmiyorlar” şeklinde konuşarak, seçimde Oda başkanlığı için son derece iddialı olduğunu ve oylarının renginin beyaz renkte olacağını ifade etti.

 ÜNYE Kent
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.