Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Devlet Hastanesi’ne 3 yeni diş hekimi atandı
Devlet Hastanesi’ne 3 yeni diş hekimi atandı
24 Eylül 2011 Cumartesi 10:45
Ünye Devlet Hastanesi’ne aynı atama döneminde atanan 3 yeni diş hekimi Diş Polikliniğinde görevlerine başladılar.

Ünye Devlet Hastanesi’nde aynı dönemde 3 diş hekimi ataması gerçekleşti. Diş hekimlerinden Ünyeli olan 1985 doğumlu Cansu Ilgıt, Ünye Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü kazanan Ilgıt, 2010 yılında buradan mezun olduktan sonra 15 Eylül 2011 tarihinde Ünye Devlet Hastanesi’nde göreve başladı. Diş Hekimi Cansu Ilgıt, insan hayatında büyük önem taşıyan dişlerin düzenli fırçalanması ve kontrolleri aksatılmamasını tavsiyesinde bulundu.

Aslen Konya Beyşehirli olup Ankara’da doğan 28 yaşındaki Eren Gökmenoğlu da Ünye Devlet Hastanesi’nde Diş Hekimliği görevine başladı. Gökmenoğlu, Konya Meram Anadolu Lisesi’ni, daha sonra Ankara Gazi Üniversitesi Diş hekimliğini 2009 yılında bitirdi. 1 yıllık evli olan Eren Gökmenoğlu, 7 Eylül 2011’de Ünye Devlet Hastanesi’nde Diş Hekimi olarak görevine başladı.

Aslen Fatsalı olup, 1984 Ankara doğumlu olan Deniz Serin, 9 Eylül 2011’de Ünye Devlet Hastanesinde Diş Hekimi olarak göreve başladı. Serin, Fatsa Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü 2009 yılında bitirdi.

Ünye Devlet Hastanesi’nde yeni görevine başlayan Serin, “Hastalarımız düzenli olarak dişlerini fırçalasınlar. Çünkü dişler çok hassastır. Ayrıca diş çektirmek, dolgu yaptırmak veya muayene olmak için gelen hastalarımız mutlaka dişlerini fırçalayarak gelsinler” tavsiyesinde bulundu.

 

 ÜNYE Kent Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.