Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye Futbol Kulübü İzmir U-14 Cup’ta
Ünye Futbol Kulübü İzmir U-14 Cup’ta
16 Mayıs 2017 Salı 19:54
Alt yapı faaliyetleri yanında düzenlediği prestijli turnuvalar ile de adından söz ettiren İzmir Altınordu Kulübü ülkemizin dev kulüplerinin de katımlıyla düzenlediği U-14 turnuvasına Ünye Futbol Kulübü de davet edildi.

Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi dev isimlerin yanı sıra Osmanlıspor, Medipol Başakşehir gibi süper lig ekipleriyle yurt dışından takımların da katılacağı turnuvada Ünye Futbol Kulübü de boy gösterecek. 20-21 Mayıs tarihlerinde Altınordu Kulübü’nün Selçuk Efes’te bulunan İsmet Orhun Bilge Tesisleri’nde gerçekleşecek turnuvaya toplam 14 takım katılıyor.

Turnuvayla ilgili açıklamada bulunan Altınordu Kulübü Sportif Etkinlikler Direktörü Gökhan Göktürk, “U-12 Cup’da başarılı maçlar çıkartan Ünye Futbol Kulübü’nü yine aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Kendi imkanları açısından futbolcu adayları için ellerinden gelen gayreti gösteren dostlarımıza yardımcı olmak adına bizler de düzenlediğimiz turnuvalara kendilerini davet ediyoruz. Altınordu kulübü olarak gerçek profesyonel futbolculuk eğitimimizin bir parçası olan turnuvaları çok önemli görüyoruz. Çünkü turnuva kültürünü yaşamak bu çocuklar için çok önemli. U-14 turnuvamıza da yurt içinden ve yurt dışından çok önemli takımlar katılıyor. Güzel bir turnuva olacağı kanaatindeyim.” dedi.

 

Ünye futbol Kulübü Basın Sözcüsü Mehmet Topaloğlu ise turnuvayla igili gazetemize yaptığı açıklamada, ocak ayında katıldıkları İzmir U-12 Cup’tan sonra, U-14 turnuvasına da davet edilmiş olmalarını kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Çocuklarımızın futbol gelişimi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Daha önce katıldığımız turnuva için yaptığımız açıklama da olduğu gibi alt yapı çalışmalarından elde edilecek deneyimi çok önemli görüyoruz. Farklı bölgelerden iyi takımlara karşı mücadele etmek öz güven kazanma açısından olsun, yeni deneyimler elde edilmesi açısından olsun değerlidir. Bu turnuvada da çocuklarımızın en iyi şeklide mücadele ederek başarılı maçlar çıkartacağına inanıyorum” diye konuştu. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.