Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Özel öğrencilerden özel sergi…
Özel öğrencilerden özel sergi…
16 Mayıs 2017 Salı 19:54
Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Okulu ile Ticaret Borsası ortaklığında, Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrencileri tarafından bir sene boyunca yapılan özel çalışmalar, Engelliler Haftası dolayısıyla Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda sergilendi.

Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Müdürü Fatih Keleş, Engelliler Haftası dolayısıyla okulun iş uygulama öğrencilerinin bir yıl boyunca yapmış oldukları çalışmaları vatandaşların beğenisine sunduklarını söyledi.

Engelliler Haftasını bu yıl da bayram havasında kutladıklarını ifade eden Fatih Keleş, ”Düzenlediğimiz bu etkinliklere amacımız çocuklarımızın diğer insanlarla iletişim kurmasını sağlamak ve topluma yararlı birer birey haline getirmek. Aynı zaman da yapmış oldukları el becerileri ile mezun olduktan sonra aile bireylerine ekonomik anlamda katkı sağlayabilecek birer birey haline dönüştürmek. Bizlerde öğretmenler olarak çocuklarımızın yapmış olduğu bütün çalışmalardan gurur duyuyoruz. Herkesin öğrencilerimize destek olmalarını ve onları onurlandırmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

 

Özel Eğitim Öğretmeni Pınar Dikçi, engellilerin toplumsal yaşamda var olduklarını ve onlarında birşeyler yapabildiklerini göstermek amacıyla bu sergiyi düzenlediklerini söyledi.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.