Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
“Saadet Partisi belirleyici parti olacak”
“Saadet Partisi belirleyici parti olacak”
17 Mayıs 2017 Çarşamba 20:49
Saadet Partisi Ordu İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Av. Erkan Temiz, yeni dönemde yapılacak olan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Temiz, “2019 yılında hem meclis seçimlerinde hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde belirleyici partisinin Saadet Partisi olacağı şimdiden görülüyor.” dedi.

Pazar günü yapılan kongrenin ardından Saadet Partisi (SP) Ordu İl Başkanlığı görevine yeninden seçilen Av. Erkan Temiz, 2019 yılında yapılacak olan seçimlerin hazırlıklarına kısa zamanda başlayacaklarını açıkladı. Partilerini meclise taşımak için çalışmalar yürüteceklerini belirten Başkan Erkan Temiz, 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde Saadet Partisi’nin belirleyici parti olacağını ifade etti.

 

Başkan Temiz, yaptığı açıklamada; “Biz 50 yıllık siyasi söylemlerimiz, temel kavramlarımız olmak üzere yeni bir dil geliştirme çalışıyoruz. Bu da nedir; gerek iktidar partisi gerekse mecliste bulunan diğer muhalefet partilerin gerginlik üzerine bir siyaset inşa etmeye çalıştığı bir dönemde biz birleştirici, uzlaştırıcı bir üslupla siyasete yeni bir soluk kazandırma çabası içerisindeyiz. Bunu haliyle de referandumda da görüldü ki Saadet Partisi bu kutuplaştırmaların dışında kalıp birleştirici bir üslup takip etmek suretiyle halkın geniş bir kesiminde teveccüh kazanmış oldu. Amacımız bu teveccühü oya çevirmektir. Aynı üslupla devam ederek toplumun her kesimine hitap eden söylemler geliştirmek, toplumun her kesiminin sorunlarına çözüm üretecek projeler geliştirmek ve bunu insanlara anlatmak suretiyle Saadet Partisini 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde meclise taşımaktır. Aynı zamanda cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de belirleyici bir rol oynamaktır. Biz bu çalışmalarımızı sürdürdüğümüz takdirde 2019 yılında hem meclis seçimlerinde hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde belirleyici partinin Saadet Partisi olacağı şimdiden görülüyor.” ifadelerinde bulundu. Ordu Olay
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.