Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Gençlik Haftası’nın Futsal Turnuvası sona erdi
Gençlik Haftası’nın Futsal Turnuvası sona erdi
17 Mayıs 2017 Çarşamba 20:51
Ünye’de 15-19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası Kutlamaları kapsamında futsal müsabakaları sona erdi.

Ünye Atatürk Kapalı Spor Salonunda, Denetim Serbestlik Müdürlüğü, Ünye El Ele Derneği ve Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde cezaevindeki gençler ile birlikte kurulan takımların katılımıyla düzenlenen Salon Futbolu Futsal turnuvası sona erdi. Takımların berabere kaldığı müsabakaların ardından kupa ve madalya töreni düzenlendi.

Takımlara kupa ve madalyaları Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz, Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Avcı, Cumhuriyet Savcıları Hasan Altay, Tolga Hamit Erol, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Ünye Elele Derneği Başkanı Adem Atik ve Cezaevi İkinci Müdürü İsmail Tosun takdim etti.

Kupa takdiminin ardından turnuva toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

Turnuvaya ilişkin Aydın Kuyumcu, şunları söyledi:

“Cezaevindeki gençlerimiz ile birlikte Ünye’den de bir takım katılarak beş takımlık Salon Futbolu Futsal fikstürü düzenledik. Sporcularımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

El Ele Derneği Başkanı Adem Atik; “Ünye EL Ele Derneği, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzce ve Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk ile beraber 19 Mayıs Gençlik Haftasında sokaklardaki genç kardeşlerimizle birlikte ‘Spora Başlayalım’ diye bir etkinlik başlatmıştık. Bu etkinlik ile beraber 30 genç kardeşimizi biz kişisel anlamda Kick Boks eğitimi ile başlattık. Daha sonra Ünye Futbol Okulu ile beraber onlara futbol eğitimi başlattık. Bu kapsamda Gençlik Haftasında futsal takımı oluşturduk. Ben katılan sporcularımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.