Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Vali eşi, Ünyeli hemşehrilerini ağırladı
Vali eşi, Ünyeli hemşehrilerini ağırladı
18 Mayıs 2017 Perşembe 19:30
Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, Trabzon ve Uzungöl gezisi için memleketi Ünye’den Trabzon’a gelen hemşerilerini ağırladı.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, Anneler Günü dolayısıyla Trabzon'un tarihi ve turistlik yerlerini gezmek üzere Ordu ve Ünye'den gelen anneleri Vali Konağında misafir etti.

Gerçek sevgi ve merhametin timsalinin anneler olduğunu ve her şeyin en güzeline layık olduklarını ifade eden Şengül Yavuz, daha sonra misafirleriyle birlikte Anneler Günü pastasını kesti. 

Ünye Meçhul Asker Ortaokulu 6/K Sınıf Öğretmeni Seher Karademir, geziye ilişkin şunları söyledi:

 

“Velilerimiz ile birlikte Uzungöl ve Trabzon gezisi organize ettik. Gezi programında bir sürpriz yaşadık. Vali eşi Şengül Yavuz’un, okulumuz öğrencilerinden M. Hanne Demirci’nin annesi olan Velimiz Nurgül Demirci ve Songül olmak üzere üçüz kızkardeş olduğunu ve Ünyeli olduğunu öğrendik. Gezimizin en anlamlı yanı Atatürk Köşkü’nden sonra Vali eşi olan kendisi de eğitimci mesleği Öretmen olan Şengül Yavuz hanımefendinin bu jesti bizi fazlasıyla memnun etti. Kendisine teşekkür ediyoruz.”  Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.