Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
ODÜ'de açık hava sinema günleri
ODÜ'de açık hava sinema günleri
19 Mayıs 2017 Cuma 18:57
Ordu Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından Üniversitemiz Cumhuriyet Yerleşkesi’nde “Açık Hava Sinema Günleri” etkinliği gerçekleştirildi.

Öğrenciler arası diyalog ve kaynaşmayı sağlamak, sınavlar öncesi moral depolamak amacıyla düzenlenen etkinlikle ilgili olarak Ordu Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Mustafa Boran konuyla ilgili olarak, “ Üniversite Öğrenci Konseyi olarak yerleşkemiz içerisinde birkaç gün sürecek olan bir faaliyet gerçekleştiriyoruz. Bu etkinlikte öğrenci arkadaşlarımızla bir araya gelerek yoğun sınav trafiği öncesinde moral bulmak ve monotonluğu kırmak istiyoruz. Ayrıca bu tür etkinliklerle öğrenciler arası birlik ve bütünlüğü sağlamaya çalışıyoruz. Üniversitemize ait diğer yerleşkelerden de misafir ettiğimiz arkadaşlarımızla nostaljik Türk filmleri izleyerek hem bir arada olma hem de birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı bulacağız. Etkinliğin düzenlenmesinde bizlerden yardımlarını esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Tarık Yarılgaç’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

3 gün sürecek olan etkinlikte Türk sinemasının başyapıtları arasında olan “Tosun Paşa”, “Hababam Sınıfı” ve “Selvi Boylum Al Yazmalım” filmleri gösterilecek.

 

 

 

 

 ODÜ Basın
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.