Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye’de Kum Futbol Turnuvası heyecanı başlıyor
Ünye’de Kum Futbol Turnuvası heyecanı başlıyor
19 Mayıs 2017 Cuma 19:00
Ünye Belediye Başkanlığı 6. Geleneksel Kum Futbol Turnuvası heyecanı yeniden başlıyor. Turnuvaya katılmak isteyen takımların kayıtları 22 Mayıs tarihine kadar Atatürk Parkı Halı Saha Spor Servisinde alınacağı duyuruldu.

Ünye’de 6 yıldır oynanarak geleneksel hale gelen, bu yıl Ünye Belediyesi ve Ünye 1957 Spor Kulübü tarafından organize edilen Kum Futbol Turnuvası heyecanı başlıyor.

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren, gazetemize yaptığı açıklamada, bu yıl da Yalı Mevkii Askerlik Şubesi karşısında kum sahada iftardan sonra oynanacak maçlar için takımların 22 Mayıs 2017 tarihi saat 15.00’a kadar Atatürk Parkı Halı Saha Spor servisine müracaat yapabileceklerini söyledi.

Aynı gün 16:00 Belediye Meclis Salonunda kura çekiminin ardından müsabakaların 27 Mayıs Cumartesi akşamı start alacağını belirten Erhan Eren, “Kum Futbol Turnuvası heyecanı Ünye’de bir ay boyunca yaşanacak” dedi. 

Eren, şunları söyledi:

 

“Ünye’de gerçekleşen kum turnuvası uzun yıllardır düzenlenen değerli bir turnuvadır. Spor Yorumcusu Hıncal Uluç’un “Kum futbolunun gece oynandığı iki yer vardır. Biri Brezilya, biri Ünye” şeklinde bir  sözü vardır. Biz bu sözün hakkını vermek istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu turnuvayı ulusal ve uluslar arası düzeyde düzenlemeyi planlıyoruz. Ünyelileri turnuva heyecanına davet ediyoruz.”  Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.