Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Hastane yoluna ayar geliyor…
Hastane yoluna ayar geliyor…
10 Temmuz 2017 Pazartesi 18:01
Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne verdiği talimatla Ünye Devlet Hastanesi mevkiinde meydana gelen trafik kazalarının önüne battı-çıktı modeliyle geçilmesi planlanıyor.

Ünye Devlet Hastanesi’nde hizmete girdiği günden bu yana içinde ölümlü de bulunmak üzere çok sayıda kaza olması yetkilileri harekete geçirdi. Daha önce önlem için sinyalizasyon da konulan hastane önünde kazaların hız kesmemesi üzerine konu, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a iletildi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün tarafından soruna çözüm için sunulan projeler arasında üst geçit, yarım alt geçit ve battı-çıktı modelleri bulunurken, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş un da battı-çıktı modeline sıcak baktığı öğrenildi.

 

Konuyla ilgili Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne talimat veren Kurtulmuş, bir an önce yapılması için çalışma başlatılmasını istedi. Karayolları Bölge Müdürlüğü de keşif çalışmalarına başlarken battı-çıktı modeli için uygun alanların belirlenmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.