Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ticaret Lisesi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına hazırlanıyor
Ticaret Lisesi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına hazırlanıyor
27 Temmuz 2017 Perşembe 18:23
Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Okul Aile Birliği ve Okul İdaresi iş birliğiyle 2017-2018 eğitim ve öğretim sezonuna hazırlanıyor.

Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Seğmen, gazetemize yaptığı açıklamada, “Son yıllarda fiziksel mekânları, eğitim öğretimi, temizlik, disiplin, sosyal ve kültürel faaliyetleriyle adından sıkça bahsedilen Ünye’mizin köklü okullarından Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesinde çalışmalar dur durak bilmeden devam ediyor. Okulun tatile girmesiyle başlayan yaz çalışmalarıyla yeni eğitim öğretim sezonuna eksiksiz girmeyi hedefliyoruz” dedi. 

Seğmen, “Gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürü Mustafa Temiz ve idareci arkadaşlara teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

Bu kapsamda; okulun boya badana işleri okul çalışanları tarafından, öğrenci sıra ve masalarının tamirat ve bakımı Ünye M. Necati Vidinli Endüstri Meslek Lisesi işbirliğiyle, okul bahçesindeki yeşil alanların bakım ve çim kesme işlemi Okullar Hayat Olsun kapsamında Ünye Orman İşletme Müdürlüğü işbirliğiyle, bilgisayar laboratuarlarının bakım onarımı yine Okullar Hayat Olsun kapsamında Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle açılan sistem bakım onarım kursuyla, elektrik ve yangın söndürme sisteminin de Okul Aile Birliği imkânlarıyla yapıldı. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.