Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ödüle doymayan okula bir ödül daha
Ödüle doymayan okula bir ödül daha
2 Ağustos 2017 Çarşamba 18:36
Yunus Emre İlkokulu öğrencilerinden Halenur Sezgin “15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında düzenlenen resim yarışmasında, Ünye birinciliği ve Ordu ikinciliği elde ederek okuluna ödül kazandırdı.

2016-2017 Eğitim Öğretim döneminde öğrencileri Türkiye ve Dünya çapında çeşitli dallarda ödül alarak başarı gösteren Ünye Yunus Emre İlkokulu, yaz tatilinde de ödül toplamaya devam ediyor.

Yıl boyunca ilçe, il, Türkiye ve hatta Dünya düzeyinde düzenlenen çeşitli dallardaki yarışmalarda birçok dereceyi elde eden Ünye Yunus Emre Okulu’na son ödül resim yarışmasında Ordu ikinciliğiyle geldi. 

“15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında yapılan resim yarışmasında Ünye 1.si olan Ünye Yunus Emre İlkokulu 2-B sınıfı öğrencisi  Halenur Sezgin Ordu ikincisi oldu. Bu ödülle birlikte geçtiğimiz yıl çeşitli dallarda 29 ödül alan Halenur Sezgin Ünye’nin gururu oldu.

Okul Müdürü Mehmet Kırca, “Başta öğrencilerimi, onların ailelerini ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” dedi.

Öte yandan Okulun 4-D sınıfı öğrencisi Gülseven Sude Tapcı düzenlenen 3 yarışmada 3 derece elde etmiş ve Hong Kong’da düzenlenen 2016 Uluslararası Bakliyat Yılı ve Tasarım Yarışmasında Dünya 2.si olmuştu.

 

 
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.