Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ordu’ya sağlıkçı kadrosu müjdesi
Ordu’ya sağlıkçı kadrosu müjdesi
5 Ağustos 2017 Cumartesi 17:10
Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’ne göre 2017 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 06 Eylül 2017 Çarşamba günü noter huzurunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek.

-“Toplam 27 kişilik kadro açıldı”-

Münhal yerlerin açıklandığı listede son yıllarda sağlıkta büyük dönüşüm yaşayan Ordu ilinde çeşitli hastaneler için önemli kadrolara yer verildi. Ordu ilinin tercih edilen ve yaşanacak bir şehir olduğunu belirten Ordu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Mithat Kıvrak “2017 Yılı Eylül Dönemi İsteğe Bağlı Bakanlık ve Bağlı Kuruluşlar Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için Bakanlığımız tarafından ilimize önemli branşlarda kadrolar açıldı. Toplam 22 tabip kadrosu tahsis edilirken, Ebe, hemşire ve diğer branşlarda toplam 27 kişilik kadro açıldı. Sağlık çalışanlarımızı Orduya davet ediyorum. Son yapılacak atamalarla ilimizdeki sağlık ordusu daha da güçlü bir duruma gelecek” dedi.

-Başvuru adresleri-

Başvurular; Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (www.yhgm.saglik.gov.tr ) yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak olup münhal kadrolar göz önünde bulundurularak en fazla on (10) tercih yapılabilecektir. Bu kuraya başvuracak olanlar, PBS üzerinden başvurularını kesinleştirdikten sonra başvuru formunun çıktısını imzalayarak T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye /ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir. Elden teslim etmek isteyenler, evraklarını kendisi veya noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edecek.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.