Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Muammer Bilgiç: Ünye Çamlık’a dokunmayın; her yeşili ranta dönüştürmenin peşinden koşmayın!
Muammer Bilgiç: Ünye Çamlık’a dokunmayın; her yeşili ranta dönüştürmenin peşinden koşmayın!
8 Ağustos 2017 Salı 20:36
Saadet Partisi eski Ordu Milletvekili Adayı Muammer Bilgiç, kişisel facebook hesabından Ünye Çamlık Projesine ilişkin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a hitaben bir mesaj yayımladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın Ünye’nin doğal güzelliklerinden olan Çamlık bölgesinde hayata geçirmek istediği projenin kapitalizme hizmet eden bir proje olduğunu belirten yazar Muammer Bilgiç, kişisel facebook hesabından Enver Yılmaz’a hitaben bir mesaj yayımladı.

İşte o mesaj:

 “Sayın başkan, biz bu şehirde doğduk, büyüdük.. Misafirlerimizi bu şehirde ağırladık, şehre dışardan geleni götürdüğümüz ilk yer çoğu kez Ünye Çamlık oldu. "bakın" dedik, "dolgu değil, beton değil, yapay değil; bu güzelliği her yerde göremezsiniz!", şimdi siz çıkıp buna kıymayın!

Biz oraya tesis istemiyoruz, ticari alanlar istemiyoruz, yoksulların giremeyeceği mekanlar istemiyoruz, çocuklarımız da istemiyor, dostlarımız da istemiyor. dokunmayın!

Gece kesilen ağaçların gündüz kökleri belli olmasın diye üzerini kumla çakılla örtmenin, tam da tesis yapılacak bölgedeki ağaçların çürümüş olmasının, zaten herkesin istifade edebildiği bir alanı halkın istifadesine sunuyoruz diye ticari hale getirmenin bir izahı yoktur. her yeşili ranta dönüştürmenin peşinden koşmayın!”

 

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.