Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
CÜGD’den Vali Yavuz’a ziyaret
CÜGD’den Vali Yavuz’a ziyaret
12 Ağustos 2017 Cumartesi 13:50
Canik Ünye Gazeteciler Derneği (CÜGD)Başkanı Ali Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Sayın Seddar Yavuz’u ziyaret ederek, başarı dileğinde bulundu.

Gazetecilik mesleğinin kamu yararına yapılan bir hizmet olduğunu vurgulayan Ali Öztürk, kamu kurum ve kuruluşlarından basın olarak bilgi alınması noktasında Vali Yavuz’dan destek istedi. Basın mensuplarının isteklerini ve görüşlerini dile getirdi.

Öztürk yaptığı açıklamada ”Sayın Valimiz Seddar Yavuz bizleri kabul ederek Ünye basını ve sorunlarını dikkatle dinleyerek, valilik olarak her zaman yanımızda olduğunun mesajını verdi. Kendisine meslektaşlarım adına teşekkür ederim. Görevinde başarılar diliyorum ”dedi

Ordu Valisi Seddar Yavuz ise nazik ziyaretlerinden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti. Basının önemine değinerek taleplerinizi ve şikâyetlerinizi değerlendireceğim dedi.

 

Ziyarette Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkan’ı Ünye KENT Gazetesi Sahibi Ali Öztürk, Ünye Kent Gazetesi Onursal Genel Yayın Yönetmeni Ünye Kent Konseyi Başkanı Musa Özgür Kıroğlu,Ünye Flash FM Sahibi Hakan Korkmaz, GAzete Okuyorum Sorumlu YAzı İşleri Müdürü Ulvi Gündoğdu,Ünye Net Haber Sahibi Cihan Çakır, Ünye Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü  Selim Gürel,Moda FM Sahibi  Ahmet Bölükbaş ve diğer basın mensupları yer aldı.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.