Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
28 yıl sonra öğretmenleriyle bir araya geldiler
28 yıl sonra öğretmenleriyle bir araya geldiler
12 Ağustos 2017 Cumartesi 17:35
Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1989 yılı mezunları öğretmenleri Aynur Zeren Tan, İsmail Sarı, Abdülkafi Keskin ve Şefik Şengül ile bir araya gelerek öğrencilik yıllarını andılar.

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1989 yılı mezunları 28 yıl aradan sonra bir araya geldi. Sınıf arkadaşları Mustafa Karaman’ın gayretleriyle Tatbak Çakırtepe Pide Salonu’nda bir araya gelen mezun öğrenciler, öğretmenleri ile hasret gidererek eski günleri andılar.

Emekli Tarih Öğretmeni Aynur Zeren Tan programa ilişkin duygularını şöyle ifade etti:

“Çok değerli öğrencim Mustafa Karaman'ın gayretleri ile Ticaret Lisesi'nde ki ilk öğrencilerim ile 28 yıl sonra bir araya geldik. Benim için zaman tüneli gibiydi. Öğrenci iken de çok güzeldi hepsi, insanlıkları ile büyümüşler, yine çok güzeller sevgi ve saygı dolu bu gecede öğretmenlik günlerime harika bir dönüş yaşadım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, hepinizi çok seviyorum. Çok değerli meslektaşlarım İsmail Sarı ve Abdülkafi Keskin hocamı da görmek ayrıca güzeldi, gelemeyen öğretmen arkadaşlarıma ve öğrencilerime de ayrıca selamlar ve sevgiler, bu arada geceyi düzenleyen Mustafa Karaman'ın eşi Melek Karaman, başta olmak üzere geceye katılan öğrencilerimin eşlerine de selam ve sevgilerimi sunarım.”

 

İlk buluşmaya yaklaşık 30 mezun aileleriyle birlikte katılırken, katılamayanlar telefonla bağlanıp duygularını paylaştı. Buluşmada ayrıca vefat eden Muhasebe Öğretmenleri Murat Yılmaz da anıldı. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.