Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Vali Yavuz’a Ünye basınından ziyaret
Vali Yavuz’a Ünye basınından ziyaret
12 Ağustos 2017 Cumartesi 17:35
Canik Ünye Gazeteciler Derneği (CÜGD) Başkanı Ali Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu Valisi Seddar Yavuz’u ziyaretinde Ünye basını olarak taleplerini dile getirdiler.
Gazetecilik mesleğinin kamu yararına yapılan bir hizmet olduğunu vurgulayan Ali Öztürk, Ünye basının yaşadığı 4 ana sorunun aşılması noktasında Vali Yavuz’dan destek istedi.
Vali Yavuz, “Sizlerin daha rahat bir ortamda çalışmanız için bizlere ne düşen varsa yerine getireceğiz” dedi.

 

Canik Ünye Gazeteciler Derneği (CÜGD) Başkanı Ali Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ederek görevinde başarı dilediler.

- Ünye basını 4 ana konuda sorunlarını aktardı -

Vali Seddar Yavuz’a görevinde başarılar dileyen CÜGD Başkanı Ali Öztürk, Ünye’deki gazetecilerin sorunlarını dile getirdiği 4 ana konuda bilgi vererek destek istedi.

Öztürk, gazetecilik mesleğinin kamu yararına yapılan bir hizmet olduğunu vurguladı.

Başkan Ali Öztürk, daire müdürlerinin çalışmaları hakkında basına bilgi verirken kolaylıklar getirilmesini, basın araç plakasına sahip olan gazetecilerin trafik ekibi tarafından rahat çalıştırılmasını, kamu kurum kuruluşlarının Ordu il merkezindeki gibi gazetelere abone olması, her yıl düzenli olarak Ordu il merkezinde gerçekleştirilen gazetecilere özel günlerin zaman zaman Ünye’de, zaman zaman da Fatsa’da yapılması talebini ileterek, bu konuda destek istedi.

Ziyaret için dernek üyelerine teşekkür eden Ordu Valisi Seddar Yavuz, dilek ve talepleri dikkatlice not alıp, tek tek her biriyle ilgili araştırma yapacağını söyledi.

Basının üstlendiği rol itibariyle önemine değinen Vali Seddar Yavuz, “Basının yanında yer alıyoruz. Sizlerin daha rahat bir ortamda çalışmanız için bizlere düşen ne varsa yerine getireceğiz” dedi.

Öztürk, ”Sayın Valimiz Seddar Yavuz bizleri kabul ederek Ünye basını ve sorunlarını dikkatle dinleyip, valilik olarak her zaman yanımızda olduğunun mesajını verdi. Kendisine meslektaşlarım adına teşekkür ederim. Görevinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

Ziyarette Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ünye KENT Gazetesi Sahibi Ali Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Korkmaz, Musa Özgür Kıroğlu, Cihan Çakır, Ahmet Bölükbaş, Ulvi Gündoğdu, Arif Takıcı ve Selim Gürel ile basın mensupları yer aldı. Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.