Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Bu güzellik görenleri hayran bırakıyor
Bu güzellik görenleri hayran bırakıyor
25 Eylül 2017 Pazartesi 18:25
Büyükşehir Belediyesinin Ordu’nun en önemli vitrinlerinden olan Altınordu ilçesi Akyazı plaj mevkiinde yaptığı çalışmaları görenler hayran kalıyor. Gece gündüz aralıksız yürütülen çalışmalar sonrasında ortaya çıkan modern görünüm, kentin güzelliğine güzellik katarken, konforuyla da vatandaşların takdirini kazanıyor.

ORDULULAR MODERN BİR YAŞAM ALANINA DAHA KAVUŞTU

Başkan Enver Yılmaz, Altınordu’da Vali Konağı ile Soya Kavşağı arasındaki 4.5 km'lik güzergâh üzerinde yapılan çalışmaların tamamlandığını belirterek, vatandaşlara modern bir yaşam alanı sunduklarını söyledi.

BAŞKAN YILMAZ, “SOSYAL HAYATI CANLANAN BÖLGE, CAZİBE MERKEZİ HÂLİNE GELDİ”

Sosyal hayatı canlanan bölgenin adeta bir cazibe merkezi hâline geldiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “Sahil kesiminde yaptığımız çalışmalar, bölgemizi çok önemli bir sosyal yaşam alanı hâline getirdi. Vali Konağı ile Soya Kavşağı arasındaki 4.5 km'lik güzergâh boyunca gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, altyapıyı tamamen yenileyerek yollarımızı sıcak asfaltla buluşturduk. Yol kenarlarında yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları ile akıllı bisiklet istasyonları oluşturduk. Peyzaj düzenlemelerinin ardından, otopark sorununu da çözdüğümüz Altınordu sahilimiz adeta bir cazibe merkezi hâline geldi” dedi.

 “GELECEĞİN ORDU’SUNU İNŞA EDİYORUZ”

Hayata geçirdikleri projeler ile geleceğin Ordu’sunu inşa ettiklerine vurgu yapan Başkan Enver Yılmaz, “Büyükşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımızla birlikte geleceğin Ordu’sunu inşa etmek için çalışıyoruz. Yeni aydınlatmaları, kaldırımları ve sıcak asfaltıyla Altınordu sahilimizde tam bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirdik” diye konuştu.

“ENGELLİLER VE ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ HÂLE GELDİ”

 

Başkan Yılmaz, sahil bandında bulunan yürüyüş, koşu ve bisiklet yolu kenarına araç park edilmesine yasak getirdiklerini söyleyerek , bölgede bazı noktalarda otopark oluşturup özellikle engelli ve çocuklar için sahil şeridinde tehlike arz eden araç parkı sorununa da kalıcı çözüm ürettiklerine dikkat çekti.Ordu Büyükşehir Belediyesi
YORUMLAR
Başlık : Alıştılar! Tarih : 18 Ekim 2017 / Pazar Üye Adı :Uçan Okus
Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı;çok başarılı hizmetlerini okudum.Sevindim.Ünyelüler ilkellikten hala kurtulamadılar. Bu yüzden onlara çöplüklere garketmen,pis kokulara boğman,yeşilliklerini ortadan kaldırmakta çok haklısın.Hiç merak etme oylarını yine sana ve partine vereceklerdir.Alıştılar,alıştılar!