Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Basın Yayın Enformasyon’dan Ünye Kent’e ziyaret
Basın Yayın Enformasyon’dan Ünye Kent’e ziyaret
25 Eylül 2017 Pazartesi 18:29
Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Samsun İl Müdürü Mücahit Taşkın, Gazetemizin Sahibi Ali Öztürk’ü ziyaret ederek, gazetecilik mesleğinin sorunları ve gündeme ilişkin fikir alışverişinde bulundu, “Gazeteciler İçin Basın Kartı Rehberi” adlı kitap hediye etti.

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Samsun İl Müdürü Mücahit Taşkın, Ünye Kent Gazetesi sahibi Ali Öztürk’ü Büyük Cami pasajında bulunan gazete bürosunda ziyaret etti. Ziyarette Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk, Canik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Araştırmacı Yazar Yaşar Karaduman da eşlik etti.

Mücahit Taşkın, “Gazetecilik özveri isteyen kutsal bir meslek, görüyorum ki burada güzel işlerin altına imza atmaktasınız. Ünye şartlarında günlük olarak gazete çıkarmanız büyük başarıdır, takdire şayandır. Sizleri tebrik ediyor, ekibinizle beraber başarılar diliyorum” dedi.

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı ve Ünye Kent Gazetesi sahibi Ali Öztürk de ziyaret için teşekkür ederken, Ünye basınına ilişkin bilgi verdi.

Öztürk, ziyaretin sonunda gazetenin baskı tesisleri ve haber merkezini gezerek çalışanlara başarılar diledi.

 

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Samsun İl Müdürü Mücahit Taşkın ziyaretin sonunda Gazetemizin Sahibi Ali Öztürk’e “Gazeteciler İçin Basın Kartı Rehberi” adlı kitap hediye etti.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.