Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Fındıkta işbirliği yapılacak
Fındıkta işbirliği yapılacak
9 Ekim 2017 Pazartesi 17:45
“Fındık ve Mamulleri Sektöründe Rekabetçiliğin Artırılması ve Güç Birliğinin Sağlanması” projesi kapsamında Almanya’ya giden Ordulu işadamları, ortak işbirliği sağlamayı hedefliyor.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) tarafından yazılıp, yürütülen "Fındık ve Mamulleri Sektöründe Rekabetçiliğin Artırılması ve Güç Birliğinin Sağlanması" adlı URGE Projesi kapsamında Ordulu işadamları Almanya’ya gezi düzenledi. Düzenlenen gezinin ilk gününde Ordulu firmalar Köln şehrindeki bir otelde MUSİAD tarafından düzenlenen ikili iş görüşmeleri kapsamında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nın temsilcileriyle bir araya geldi.

 

Yoğun katılımın olduğu toplantıda konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Proje Uzmanı Tamer Nasuhbeyoğlu, salonda bulunan işadamlarına proje hakkında sunum yaptı. Konuşmasında Ordu’da üretilen fındık ve diğer ürünlere de değinen Nasuhbeyoğlu, OTSO’nun faaliyetleri hakkında da bilgilendirmede bulundu. Toplantıda Ordu’daki fındık firmalar hakkında da slayt gösterisi yapılırken, daha sonra diğer odaların temsilcileri de bulundukları kent hakkında sunum yaptı. Toplantının ardından firma temsilcileri toptancı ve alıcılarla ikili görüşme gerçekleştirerek ortak işbirliğinin sağlanması amaçlandı. Ordu Olay
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.