Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
ADD’den Cumhuriyet Başsavcısı Aygün’e ziyaret
ADD’den Cumhuriyet Başsavcısı Aygün’e ziyaret
10 Ekim 2017 Salı 19:15
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ünye Şubesi, Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Soner Aygün’e hoşgeldiniz ziyaretinde bulunarak, derneği kuruluş amacını ve faaliyet felsefesini aktardılar.

Atatürkçü Düşünce Derneği Ünye Şubesi Başkanı Ali Rıza Ateş ve derneğin yönetim kurulu üyeleri Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Soner Aygün’ü ziyaret etti.

Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, ziyaret için teşekkür ederek, adalet camiası ve mensuplarının adalet uğurunda mücadeleye ve görev yapmaya devam ettiğini, bu yönde de kararlı olduklarını, adalete her zaman güvenilmesi gerektiğini ifade etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Ali Rıza Ateş, şunları söyledi:

 “Cumhuriyet Başsavcısı olarak Ünye’ye atanan Soner Aygün’e hoş geldiniz diyor ve kendilerine adaletin daha güçlü ve daha etkin tesisi noktasında şimdiden kolaylıklar ve başarılar diliyoruz. Türk yargı teşkilatı mensuplarının, her bireyinin vereceği adil ve tarafsız kararları ile bugünkü zor koşullardan yüzünün akı ile çıkacağına olan inancımızı ve bunu beklediğimizi kendilerine ifade etme fırsatı bulduk. Tek çözüm yolunun, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘adalet mülkün ve devletin temelidir’ ifadesinin tecelli etmesi olduğunu kendilerine aktardık. Bu noktada, kamu yararına hizmet veren, tüm Atatürkçü Düşünce Dernekleri’nin ve mensuplarının yargıya her zaman destek ve yardımcı olmaya hazır olduğunu kendilerine söyleme fırsatı bulduk. Sayın Cumhuriyet Başsavcımıza saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Ziyarete, Atatürkçü Düşünce Derneği Ünye Şubesi Başkanı Ali Rıza Ateş, Şube Saymanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Atalay, Yönetim Kurulu Üyesi M. Nurettin Keleşoğlu katıldı.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.