Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ünye 1957 Spor, İmam-Hatip Lisesi’nde söyleşiye katıldı
Ünye 1957 Spor, İmam-Hatip Lisesi’nde söyleşiye katıldı
11 Ekim 2017 Çarşamba 17:16
Ünye 1957 Spor, yeşil-sahadan sosyal alana inerek ilk kez İmam-Hatipli öğrencilerle söyleşide bir araya geldiler.

BAL'da sezona şampiyonluk parolası ile giren Ünye 1957 Spor, şehirle ve sporseverlerle bütünleşme adına sosyal alana inmeye başladı.

Yeşil-beyazlılar ilk ziyareti Ünye İmam-Hatip Lisesi'ne yaptı. Futbolcularından Bahri Çiçek ve Abdullah Çiçek kardeşlerin de mezun olduğu lisede okul idarecileri tarafından karşılanan futbolcular, daha sonra öğrencilerle söyleşide bir araya geldiler.

Ziyarette Okul Müdürü Salih Aydın'a futbolcular tarafından forma hediye edildi. Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda gerçekleşen programda öğrenciler futbol üzerine merak ettikleri soruları futbolculara ve kulüp yönetimine sorarak merak ettikleri konulara cevap buldular. Teknik Direktör İbrahim Yıldırım'ın da katıldığı söyleşide futbolcular öğrencilerin sorularına cevaplar verdiler.

Öğrenciler futbolculara en fazla futbolcu nasıl olunur, futbola merakınız ne zaman başladı, en çok hangi ünlü futbolcuları örnek alıyorsunuz sorularını sordular.

Kulüp yönetimine ise kulüp yöneticiliği ile ilgili sorular sordular.

 

İlk ziyaretini İmam Hatip Lisesine yapan yeşil-beyazlı futbolcular, diğer okullara da aynı şekilde ziyaretler gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade ettiler.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.