Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Rektör, Ünye'de idari personelle toplantı yaptı
Rektör, Ünye'de idari personelle toplantı yaptı
11 Ekim 2017 Çarşamba 17:18
Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ünye, Akkuş ve İkizce Meslek Yüksek Okullarının idari personelleri ile bir araya geldi.

Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sakal, Ünye Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Doç. Dr. Erdem Kaya, İkizce Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Ömer Çakır, Akkuş Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Cesur Kırmanoğlu, Birim Sekreterleri ve ilgili okulların tüm idari personeli katıldı.

Toplantıda, üniversitenin geçmişten bugüne gelişimi anlatılırken, iş ahlakı, çalışma disiplini konuları konuşuldu, çalışılan alan ile ilgili genel hatırlatma ve öneriler yer aldı. Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ünye, İkizce ve Akkuş Meslek Yüksekokullarında toplamda 4 bin 500 öğrenciye hizmet verildiği, hizmet verilen her öğrenciye aynı standartlarda verimli ve hızlı hizmetin sağlanması gerektiği vurgulandı.

- “ODÜ marka olma yolunda ilerlemekte” -

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, toplantıya ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları belirtti:

 

“Ünye, İkizce ve Akkuş’taki eğitim birimlerinde şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasına yönelik bilimsel çalışmalara, kurulduğumuz günden bu yana devam etmekteyiz. Üniversitemizdeki bütün eğitim birimlerinde olduğu gibi buradaki birimlerde de üstün, kaliteli, evrensel platformda bilime ışık tutabilecek modern, teknolojik ve aktif yapılanma sürecini tamamlamış bulunmaktayız. Kurumumuz başta Karadeniz Bölgesi olmak üzere ülke genelinde her geçen gün marka olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir. Sürekli olarak yenilenme, gelişme ve modern çağa uyum sağlamış yerleşkeler oluşturabilme çabası ile bizleri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda değişime sürükleyen tüm çalışma arkadaşlarıma ve fikirleri ile bizlere ilham veren gençlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bunun yanı sıra evrenselleşme yolunda çıtayı her geçen gün artıran üniversitemizin tüm mensuplarına verdikleri destekler için teşekkür ediyor ve yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diliyorum.” ODÜ Basın
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.