Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Özel İz 6. yaşını kutladı
Özel İz 6. yaşını kutladı
27 Ekim 2017 Cuma 18:47
Ünye’de 26 Ekim 2011 tarihinde destek eğitim hizmetine başlayan Özel İz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kurucu Temsilcisi Yakup Pazarbaşı Özcülüğünde 6. yılını kutladı.

Ünye’nin Nuriye Mahallesi Nur Sokak No:34 adresindeki yeni binasında eğitimine devam eden Özel İz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 6. yılını düzenlediği programla kutladı.

Merkezin Kurucu Temsilcisi Yakup Pazarbaşı, programda yaptığı konuşmada bu kurum kendisine öneri olarak sunulduğunda bilmediği bir sektöre atılacak olmanın tereddüdü içerisinde olduğu gibi, bir yandan da özel gereksinimi olan bireylere hizmet verecek olmanın heyecanını taşıdığını ifade etti.

Yakup Pazarbaşı, “Siz değerli arkadaşlarımla ilk günden itibaren büyük bir çaba ve ilgiyle devam ettirdiğimiz bu başlangıcın 6. yılını kutluyor olmak gurur verici. Bu süre zarfında birbirlerimizin hayatlarına da tanıklık ettik. Tüm zorlukları bir aile gibi beraber aştık, tüm sevinçlerimizi beraber paylaştık. İlk günümüzden itibaren yanımızda olan personelimize teşekkür eder, aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın da aynı gayretle çalışmalarını yürüteceğini temenni ederim.” dedi.

Özel İz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Özleyiş Kıyak Kadıoğlu da “Burada 6. yılımızı kutlamakla beraber, fizyoterapistlerimizden Zeki Alper Günay Hocamızın sektör ve şehir değişikliği nedeniyle görevini yeni fizyoterapistimiz Emre Alptekin Özkan Bey’e devredişini de kutlamaktayız. Nice güzel anılarda olunduğu gibi, nice yeni projelerde de beraber olma temennisiyle 6. yılımız kutlu olsun.” diye konuştu.

Aynı zamanda kurumda ilk kurulduğu günden itibaren görev yapmakta olan Özel İz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenlerinden Esra Bozlağan, Ayten Yıldırım ve Serpil Baş, her personeline ayrıca önem ve değer veren böyle güzel bir ailenin her anına tanık olmanın mutluluğu içerisinde yeniden motive olduklarını ifade ettiler.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.