Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Anafarta’nın 4/E sınıfı öğrencileri resmi kurumları yerinde tanıyor
Anafarta’nın 4/E sınıfı öğrencileri resmi kurumları yerinde tanıyor
7 Kasım 2017 Salı 18:48
Anafarta İlkokulu 4/E sınıfı öğrencileri, Öğretmenleri Adem Küsin, Müdür Yardımcıları Filiz Kır ve Süleyman Çubukçu eşliğinde Kaymakamlık ve diğer resmi kurumları ziyaret etti.

Anafarta İlkokulu 4/E sınıfı öğrencileri, kurumların işleyişlerini ve çalışma ortamlarını yerinde görmek amacıyla ziyaretlerde bulunuyor.

Öğrenciler, Öğretmenleri Adem Küsin, Müdür Yardımcıları Filiz Kır ve Süleyman Çubukçu eşliğinde ilk olarak Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’i ziyaret ederek sohbet ettiler.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal’ı ziyaret eden öğrenciler, ziyarette eğitim konularında bilgiler aldılar.

Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret eden öğrenciler görevine yeni atanan Emniyet Müdürü Ahmet Aksu'ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

İlçe Jandarma Komutanlığı ve İtfaiye Teşkilatını da ziyaret eden 4/E sınıfı öğrencileri kurumlardaki işler hakkında bilgiler aldılar. Öğrencilerin gezisi Ünye Müze Evi’nin ziyareti ile sona erdi.

 

Öğrenciler gezi ve ziyaretlerde, hem kurumlarla ilgili yerinde bilgi ve eğitim alırken, hem eğlenceli bir gün geçirdiler.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.