Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Saadet Partisi, “Bilge Başkan” için ziyaret turunda…
Saadet Partisi, “Bilge Başkan” için ziyaret turunda…
9 Kasım 2017 Perşembe 18:51
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 10 Kasım 2017 Cuma günü Ordu’da yapacağı “Türkiye’nin Temel Meseleleri ve Çözüm Yolları” konulu konferansa davet için Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ilçedeki oda ve borsaları ziyaret etti.

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 10 Kasım 2017 Cuma günü saat 19:30’da Ordu Radisson Blu Hotel’de yapacağı “Türkiye’nin Temel Meseleleri ve Çözüm Yolları” konulu konferansına davet için Ünye Kent Konseyi ile oda ve borsaları ziyaret etti.

Başkan Özgür Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor’u ziyaret ederek, konferansa davet etti.

Özgür Şahin, “Saadet Partimizin Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu 10 Kasım 2017 itibariyle saat 19:00’da Ordu ilimizde bir otelde sivil toplum kuruluşları, vakıf, dernek ve sendikalara yönelik konferans verecektir. Bu anlamda da bizde Saadet Partisi İlçe Teşkilatı olarak sivil toplum kuruluşlarımızdan ve odalarımızdan başlamak üzere ziyaretler yapıp konferansa davet ediyoruz.” dedi.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Saadet Partimizin Genel Başkanının ilimize gelmesi, ilimizdeki sivil toplum örgütleri ile sendikalarla beraberce ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu değerlendirecek olması ilimiz için bir kazançtır. Çünkü bütün siyasi partilerimiz kendi düşüncelerini, ülkedeki problemlere nasıl baktığını ve onunla ilgili çözüm yolları hakkında bilgilendirme yapmasından daha doğal ve güzel olan bir şey yoktur. Onun için ben Sayın Genel Başkana şimdiden bölgemize hoş geldiniz diyor, arkadaşlarımıza da davetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.    

Başkan Şahin ve beraberindekiler daha Ünye Gıda Maddeleri ve Esnaf Odası ile diğer odalar, borsa ve Ünye Kent Konseyi’ni de ziyaret ederek konferansa davet ettiler. 

 

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.