Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Vali Yavuz, Hafta Sonu da Mesaisini Sürdürüyor
Vali Yavuz, Hafta Sonu da Mesaisini Sürdürüyor
13 Kasım 2017 Pazartesi 13:59
Vali Seddar Yavuz, kendisinden randevu talebinde bulunan sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin, işadamlarının, esnafların ve vatandaşların taleplerini kısa sürede yerine getirebilmek için hafta sonu da mesaisini sürdürdü.

İlçe, kurum, okul ziyaretlerinde bulunan, kamu yatırımlarını yerinde inceleyen, düzenlediği toplantılarla muhtarların, iş dünyasının, vatandaşların dertlerini, sorunlarını ve taleplerini dinleyen, şehit aileleri, gaziler, engelliler, ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, yoğun programları arasında kendisiyle görüşmek üzere randevu talebinde bulunanların, taleplerini en kısa sürede yerine getirebilmek için hafta sonları da randevu veriyor. 

Vali Seddar Yavuz, bugün de mesaisini sürdürerek, sivil toplum kuruluşu temsilcisi, okul aile birliği yöneticileri, işadamları, esnaflar, çiftçiler, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlardan oluşan toplam 45 kişinin randevu talebini yerine getirdi.

 

Kendisinden randevu talebinde bulunanları ayrı ayrı makamında kabul eden Vali Seddar Yavuz, kendisini ziyarete gelenlerin sorun, proje ve fikirlerini dinliyor.Ordu Valiliği
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.