Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
TYP’li güvenlikçilere iş ve sorumlulukları anlatıldı
TYP’li güvenlikçilere iş ve sorumlulukları anlatıldı
13 Kasım 2017 Pazartesi 16:06
İŞKUR Ünye Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yaptığı protokol ile Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında okullarda görev yapacak güvenlik görevlileriyle toplantı yapıldı.

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal başkanlığında gerçekleşen toplantıya, güvenlik görevlilerinin yanı sıra okul müdürleri ve okul polisleri de katıldı.

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Uysal güvenlik görevlilerinin iş ve sorumlulukları ile ilgili bilgiler verirken, okul polisleri ile güvenlik görevlilerinin birlerine destek ve yardımcı olmalarını istedi.

- 18 okulda toplam 33 güvenlik görevlisi 8 ay süre ile çalışacak-

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Müdür Uysal, şunları söyledi:

 

“İŞKUR İl ve İlçe Hizmet Merkezi Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu uygulama tüm okullarımıza artarak devam eder. Burada okul müdürlerimiz, okul polislerimiz ve güvenlik görevlilerimiz okulların güvenliğini nasıl sağlarız, çalışmalarımızı nasıl yürütürüz bağlamında değerlendirmeler yapacağız. Burada asıl söz hakkı sorunlarla karşı karşıya gelen okul müdürlerimiz. Kendileri okullarda ne tür güvenlik zafiyeti ile karşılaştıklarını veya öğrencilerimizin yaşadığı sorunların neler olduğunu okul içinde ve dışında yaşanan sorunların neler olduğunu ifade edecekler. Ayrıca burada güvenlik görevlisi arkadaşlarımızla okul polisi arkadaşlarımızı tanıştıracağız. Ayrıca güvenlik görevlilerimizin yapacağı ve yapması gereken işlerle ilgili güvenlik görevlilerimize bilgi vereceğiz.”  Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.