Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
“Zor deplasmanda puan çıkarmak da başarı”
“Zor deplasmanda puan çıkarmak da başarı”
14 Kasım 2017 Salı 12:19
Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Can Güven, “Amacımız puan farkını 7’ye yükseltmekti ama Ünye gibi zor bir deplasmandan da beraberlik çıkartmak da başarıdır.” dedi.

Pazar günü oynanan Ünye 1957 Spor- Fatsa Belediyespor karşılaşmasını 10 bine yakın futbolsever izlerken sahada derbiye ve iki takımın da kalitesine yakışır bir maç sergilendi. Karşılaşma sonunda grubun namaglup iki ekibi, Ünye 1957 Spor ile Fatsa Belediyespor golsüz berabere kaldılar. Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Can Güven, oynadıkları maç sonrasında yaptığı açıklamada, hem Ünye açısından hem de kendileri adına önemli bir maç oynadıklarını kaydederek, “Ünye 1957 Spor’un amacı, içeride kazanıp bizimle arasındaki puan farkını 1 puana düşürmekti. Bizim de amacımız aradaki puan farkını 7’ye çıkarmak, çıkaramıyorsak da 4 puanda bırakmaktı. İkinci seçeneği gerçekleştirebildik. Birinci seçeneği gerçekleştirebilseydik çok güzel olacaktı. Ünye gibi zor bir deplasmandan beraberlik çıkartmak da bir başarıdır.” dedi.

Oyuncularını yürekten mücadele ettiklerini kutlayan ve kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Güven, “Güzel bir maç oldu. İki taraf da tempolu bir oyun ortaya koydu, iki taraf da kazanmak için oynadı. İki takım adına da futbol adına güzel bir hafta, insanların futbola doyduğu bir hafta oldu” şeklinde konuştu.

 

 
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.