Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Gençler “İyilik Ağacı” için toplandı
Gençler “İyilik Ağacı” için toplandı
14 Kasım 2017 Salı 17:02
Ünye Gençlik Merkezi gönülleri “İyilik Ağacı” projesi kapsamında Yunus Emre Türbesi’nde bulunan Şeyh Yunus Emre Cami’ni temizledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın gençleri iyilik yapmaya teşvik etmek ve iyilik yapmayı alışkanlık haline getirebilmek amacıyla uygulamaya koyduğu  'Gençlerin İyilik Ağacı' projesi kapsamında Ünye Gençlik Merkezi gönüllüleri Ünye Yunus Emre Türbesi’nde bulunan Şeyh Yunus Emre Camii’ni temizledi.

Proje kapsamında gençler, iyilik yapmayı hayat felsefesi haline getirecek olup, proje diğer camilerin temizliği ile devam edecek.

Bu yıl da topluma yönelik onlarca gönüllülük projesinde yer almak isteyen gençlerin, 'İyilik ağacında bir dal' olabilmek için tek yapmaları gereken şey 'iyilik'. Gençler, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda yapacakları bir iyiliği, fotoğraf karesi eşliğinde duygu ve düşüncelerini de belirterek "www.gencleriniyilikagaci.gsb.gov.tr" adresine yükleyecekler.

 

Ayrıca, gençler proje hakkında ayrıntılı bilgi almak için isterlerse en yakın Gençlik Merkezi’nden yararlanabilecek, isterlerse de projenin sosyal medya hesapları olan "www.facebook/GSBgencleriniyilikagaci", "www.twitter/GSB_iyilikagaci" adreslerinden ayrıntılı bilgi edinebilecek.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.