Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Taka Balık Lokantası bugün açılıyor
Taka Balık Lokantası bugün açılıyor
16 Kasım 2017 Perşembe 17:54
Ünye’nin yeni gözde mekânlarından biri olacak olan, işletmeciliğini Fırat Kerem ve Balıkçı Ufuk Taslı’nın yapacağı “Taka Balık Lokantası” 17 Kasım 2017 Cuma, yani bugün cuma namazı sonrasında protokol üyelerinin katılımı ile açılıyor.

Ünye Atatürk Parkı yanında bu yılın başından bu yana hizmet veren Balık Halinin üst katında Taka Balık Restoran hizmete açılıyor.

Uzun bir süredir balık severlerin merakla beklediği, Fırat Kerem ve Balıkçı Ufuk Taslı’nın işletmeciliğini yapacağı “Taka Balık Lokantası” 17 Kasım 2017 Cuma günü, yani bugün Cuma namazı sonrasında protokolün katılımıyla açılıyor.

Fırat Kerem ve Balıkçı Ufuk Taslı, gazetemize yaptıkları açıklamada,  “Ünye’ye yakışır bir tesis oluşturduk. Bunda Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’ın da büyük emeği var. Güzel bir tesis oluşturup Ünye’nin hizmetine sunuyoruz. İşletmemizin açılış saatini sabah 09.00 ve akşam 22.00 olarak planladık, tabi müşterimize de bağlı kapanış saatimiz. İnsanlar iş çıkışına yakın bir saatte bizi arayıp örneğin 2 kilo şu balıktan kızartın da diyebilir, eve giderken de alabilir. Böyle bir hizmette sunuyoruz.  Ünye’ye hayırlı olsun.”dediler.

 

Taka Balık Lokantası menüsü balık çorbası, pancar çorbası, balık ekmek, köfte piyaz, balık çeşitleri ve turşu kavurması ve mısır ekmeği gibi ürün yelpazesiyle Ünyeliler başta olmak üzere bölge halkına hizmet verecek.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.