Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Çalık’a hastane önünde sürpriz doğum günü
Çalık’a hastane önünde sürpriz doğum günü
21 Kasım 2017 Salı 16:24
Ünyeli İşadamı Adem Çalık’a şirket çalışanları tedavi gördüğü Samsun Tıp Fakültesi Hastanesi önünde sürpriz doğum günü düzenledi.

Rahatsızlığı nedeniyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (SOMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bir süredir tedavi altına alınan Çalık Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Ak Parti Ünye İlçe eski Başkanı Adem Çalık’ı şirket çalışanları doğum gününde unutmadı.

Çalık’ın tedavisinin yapıldığı hastanenin avlusunda sürpriz doğum günü için hazırlık yapan çalışanlar açtıkları “İyi ki doğdun Adem Çalık” yazan dev pankart ile patronlarının doğum gününü kutladı. Maytap ve konfeti yağmuru altında geceyi aydınlatan çalışanlar “İyi ki doğdun Adem Çalık” tezahüratları ile patronlarının hem doğum gününü kutladılar, hem de moral depolamasını sağladılar.

Sürpriz doğum gününü hastanedeki odasının penceresinden izleyen Adem Çalık’ın duygulandığı gözlerden kaçmazken, çalışanlar patronlarının kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ettiler.

Sürpriz doğum gününün düzenleyen çalışanlar, “Çalıkoğlu Gıda Kurucu Başkanımız değerli patronumuz Adem Çalık’ın doğum günü için bir aradayız. Tedavi süreci nedeniyle yanımızda olamasa da biz her zaman tek bir yürek beraberiz. Kendisine yeni yaşında sağlığına tekrar kavuşmasını temenni ediyor, kısa sürede aramızda görmek istiyoruz.” dediler.

Tedavisi devam eden ve enfeksiyon riski sebebiyle ziyaretçi kabul edemeyen Adem Çalık ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Rabbim içimizi, dışımızı haramdan korumamızı nasip eylesin. Bizi haramlardan olduğu gibi şüpheli şeylerden de muhafaza buyursun. Dua ve tövbelerimizi kabul eylesin. Rabbim senden başka sığınacak yerimiz yoktur. İmtihanımı kolay eyle, senden Şafi ismin hürmetine şifa diliyoruz.” açıklaması yapmıştı.

 

 Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.