Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Belediyelerin performanslarını inceledi
Belediyelerin performanslarını inceledi
4 Aralık 2017 Pazartesi 16:30
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Sorumlusu Mehmet Geldi, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ergün Çakmak ve Ordu İl Sekreteri Bilal Azaklı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın programları çerçevesinde Ünye ve Akkuş Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Karadeniz Bölge sorumlusu 24. dönem Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, 3 gün boyunca Ordu’da AK Partili 20 belediye başkanının performans değerlendirmelerini yerinde inceledi. Bu kapsamda ilk olarak Gülyalı, Kabadüz, Gürgentepe, Çamaş, Ulubey, Altınordu, Akkuş ve son olarak Ünye belediyelerinde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Akkuş’a geçen Geldi, burada Belediye Başkanı İsa Demirci, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılamaya yapıldıktan sonra Akkuş Belediyesi’nde toplantı yapıldı.

Daha sonra Ünye’de temaslarda bulunan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Sorumlusu Mehmet Geldi,Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,Ak parti ilçe Başkanı Arif Ergün ve meclis üyelerince karşılandı.

Geldi Ünye belediye meclisinde meclis üyeleri ile istişarelerde bulundu.

Ordu’da ilçe ziyaretlerini gerçekleştiren Geldi ve ekibi, tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

Mehmet Geldi, yaptığı açıklamada, “Daha önceki ziyaretlerimizden bugüne baktığımda Ordu’da ki belediye hizmetlerindeki değişim ve dönüşümleri gördük. Büyükşehir olması ile birlikte Ordu belediyecilikte önemli mesafeler aldı.  dedi.

 

Mehmet Geldi’nin  3 günlük ziyaretlerini ve Ordu’da belediyelerin performans değerlendirmelerini alacağını ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığına raporunu sunacağını ifade etti.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.