Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
“Beni de Kurtar, Geleceğini de Kurtar” projesinde gençlere malzeme dağıtıldı
“Beni de Kurtar, Geleceğini de Kurtar” projesinde gençlere malzeme dağıtıldı
5 Aralık 2017 Salı 17:41
Vali Seddar Yavuz, “Beni de Kurtar, Geleceğini de Kurtar” projesi kapsamında gençlik merkezi ve spor faaliyetlerine katılan öğrencilere eşofman takımı, spor ayakkabı ve tişörtten oluşan malzeme dağıtım törenine katıldı.

"Beni de Kurtar, Geleceğini de Kurtar” projesi kapsamında düzenlenen programda Vali Seddar Yavuz gençlere malzeme dağıtımında bulundu.

Programda bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, "Gençlerimizi çevresel etkilerden, risklerden korumak için Gençlik ve Spor Bakanlığı, Aile  ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile çeşitli faaliyetler yürütüyoruz. Sizleri hayata en iyi şekilde hazırlamak, çevresel risklerden korumak ve sizleri geliştirmek ve topluma faydalı olmanız bakımından neler yapabileceğimizi tartışıyor ve konuşuyoruz. Bu vesile ile bu etkinlik kapsamında bir aradayız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizlere bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum” dedi.

Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, daha sonra ”Beni de Kurtar, Geleceğini de Kurtar” projesi kapsamında gençlik merkezi ve spor faaliyetlerine katılan öğrencilere eşofman takımı, spor ayakkabı ve tişörtten oluşan malzemelerin dağıtımını yaparak, öğrencilere başarılar diledi. 

Vali Seddar Yavuz, ayrıca Gençlik Merkezi'ndeki birimleri de gezerek, gençlerle sohbet etti ve bir isteklerinin olup, olmadığını sordu.

 

Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programa, Vali Seddar Yavuz, eşi Selda Yavuz, Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, eşi Gönül Ballı, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa Genç ve öğrenciler katıldı.Ordu Valiliği
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.