Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Pelitliyatak’ta ‘Halkla Buluşuldu’
Pelitliyatak’ta ‘Halkla Buluşuldu’
6 Aralık 2017 Çarşamba 16:01
Ünye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen “Halk Buluşması” kapsamında Pelitliyatak Mahallesi’nde Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ile birlikte vatandaşlarla toplandı. Toplantıda Pelitliyatak’a okul müjdesi verildi.

-Pelitliyatak’a okul müjdesi-

Ünye’nin Pelitliyatak Mahallesi’nde kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu Ünye Kaymakamlığı Halkla Buluşma etkinliği gerçekleşti.

Vatandaşların istek ve şikâyetlerini dinleyen Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Pelitliyatak Mahallesi’ne okul projesinin müjdesini verdiler.

-“Halkın isteklerini yerinde dinliyoruz”-

Kaymakam Güney, “Halkla Buluşma” etkinliğiyle vatandaşların dilek ve şikâyetlerini yerinde inceleme fırsatı bulduklarını söyledi.

Güney, “Sizin sıcak ev sahipliğinizle sıcak yüreklerinizle bizler buradaki dilek ve temennileri yerinde dinleyip, takip edeceğiz.” dedi

“Pelitliyatak’ı yol hizmeti ile buluşturduk”

Toplantıda Ünye Belediyesi’nin Pelitliyatak Mahallesi’nde yaptığı hizmetleri aktaran Başkan Ahmet Çamyar, şunları söyledi:

 

“Burada siyasetin ve devletin el ele hizmet için birlikte hareket ettiğinin tablosunu görüyoruz. Burası benim doğup büyüdüğüm memleketim. Ünye’nin 85 mahallesine eşit hizmet üretmek anlamında gayret ve çaba gösteriyoruz. Ünye sadece Pelitliyatak’tan ibaret değil, tabi ki sizin yeriniz ve sizin özelliğiniz ayrı. Talep ve isteklerinize cevap verme konusunda gönlümüzden ve kalbimizden daha fazla istek geliyor. Ancak şunu unutmayalım, başta Ünye’nin merkezi olmak üzere özellikle Büyükşehir yasasıyla birlikte değişen ve dönüşen sistemle birlikte çok ciddi atak yaptık. Birçok belediye personel maaşını ödeyemezken, biz 2017 yılı içerisinde Pelitliyatak’a 7 bin 750 metrekarelik beton yol dökmüşüz. Yine 9 bin 200 ton çakıllama ve 2 bin 400 metrelik V kanalı işi yapmışız.” Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.