Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
Ak Partili eski Başkandan Ak Partili Başkana sert eleştiri!
Ak Partili eski Başkandan Ak Partili Başkana sert eleştiri!
6 Aralık 2017 Çarşamba 17:57
Ünye Belediyesi eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yapılan çalışmayı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sert bir dille eleştirerek, “15 Temmuz gibi önemli bir ismin altına saklanarak, meydan gibi ifadelerle Ünye’nin en önemli bir alanını ticaret alanı olarak sattınız. Bunu da halka meydan diye yutturmaya çalışıyorsunuz.” dedi.
Açıklamasında mevcut Başkan Ahmet Çamyar’ı kasteden Arpacıoğlu, “Mevcut Cumhuriyet Meydanı alanını ölçmekten aciz yöneticiler olarak beceriksizliğiniz ve öngörüsüzlüğünüz sayesinde Ünye’nin en büyük alanını peşkeş çektiniz. Ünye’nin en kötü yönetildiği, sizinde meclis üyeliği yaptığınız en iradesiz dönemde bile Ünye böyle satılmadı. Ünye’nin en güzel yerlerinin betonlaştığı böyle bir dönemi, Ünye lanetle tarihe yazacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

Ünye Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yapılan çalışmayı sert bir dille eleştirdi.

- “Peşkeş çektiniz!”-

Ünye’nin hiçbir dönem böyle satılmadığını ifade eden Arpacıoğlu, “15 Temmuz gibi önemli bir ismin altına saklanarak meydan gibi ifadelerle Ünye’nin en önemli bir alanını, bir ticaret alanı olarak sattınız. Bunu da halka meydan diye yutturmaya çalışıyorsunuz. Mevcut Cumhuriyet Meydanı alanını ölçmekten aciz yöneticiler olarak beceriksizliğiniz ve öngörüsüzlüğünüz sayesinde Ünye’nin en büyük alanını peşkeş çektiniz.”

- “Ünye hiçbir zaman böyle satılmadı” -

Ünye’de 2 dönem Ak Parti’den Belediye Başkanlığı yapan Ahmet Arpacıoğlu Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı bu politikası dolayısıyla sert bir dille eleştirerek, şunları söyledi:

“Bunu da çıkıp meziyetmiş gibi anlatmaya çalışıyorsunuz. Siz bu Ünyelileri bir şey bilmez, anlamaz mı zannediyorsunuz. Ünye’nin en kötü yönetildiği, sizin de meclis üyeliği yaptığınız en iradesiz dönemde bile böyle Ünye satılmadı. Ünye’nin en güzel yerlerinin betonlaştığı böyle bir dönemi, Ünye lanetle tarihe yazacaktır.”   

- “Daha önce açıklama yapsaydım bana muhalefet ediyorsun diyeceklerdi”-  

 

Ahmet Arpacıoğlu, bu konuda kendisinin başından beri rahatsız olduğunu vurgulayarak, “Bu konu belediye meclisinde gündeme geldi ve kamuoyunda ortak konuşulan bir konu oldu. Ben de bu konuda rahatsızdım. Eğer daha önce açıklama yapsaydım bana muhalefet ediyor, vatandaş bunu bilmiyor durumuna düşebilirdim. Ama kamuoyu tartışıyor. Bu konuyla ilgili kamuoyunda zaten rahatsızlık vardı” açıklamasını yaptı.Ünye KENT Haber
YORUMLAR
Başlık : tebrik Tarih : 8 Aralık 2017 / Pazar Üye Adı :osman nazlı
Ünye nin hakiki sorunlarını cesurca dile getirecek kisilere ne kadar da ihtiyacimiz var . Wah ünye m vah .. Secmenlerin uyanma vakti gecmek uzere ....
Başlık : Tebrik Tarih : 6 Aralık 2017 / Pazar Üye Adı :Sezai kantar
Ünye için parti ayrımı yapmadan Duyarlı davranıp doğruları savunduğunuz için tebrik ediyorum.